niedziela, 5 maja 2024 13:18

Absolutnie szokujące sceny na trasie do Morskiego Oka. Koń upadł na asfalt, po czym woźnica... szkoda słów [WIDEO]

Autor Norbert Kwiatkowski
Absolutnie szokujące sceny na trasie do Morskiego Oka. Koń upadł na asfalt, po czym woźnica... szkoda słów [WIDEO]

Internauci z całej Polski nie kryją oburzenia sytuacją do której doszło na trasie do znanego świetnie turystom Morskiego Oka w Zakopanem.

W trakcie jednego ze słonecznych dni podczas majówki - na obleganej trasie - miał upaść na asfaltową drogę koń, który przewoził turystów do Morskiego Oka.

Po chwili zwierzę wstało, jednak "środkiem motywacyjnym" dla niego okazało się... uderzenie w twarz przez woźnicę. Wideo z całej sytuacji można zobaczyć poniżej:

Co warto dodać, całej sytuacji przyglądał się tłum turystów. Ciężko powiedzieć jakie były ich odczucia, jednak zwierzę - chcąc, czy nie - wróciło do swoich "obowiązków".

Jeszcze tego samego dnia w mediach pojawiła się informacja, że koń upadł, ponieważ potknął się na kamieniu, natomiast badania przeprowadzone przez weterynarza nie wykazały u niego żadnych problemów zdrowotnych.

Być może i tak faktycznie jest, jednak czy naprawdę udając się w góry - musimy korzystać z takich atrakcji? Wielu internautów zwróciło uwagę, że zdecydowanie lepszym rozwiązaniem w tym miejscu byłoby pojawienie się meleksów.

Foto: portal X/zrzut ekranu

Podhale

Podhale - najnowsze informacje

Rozrywka