wtorek, 2 lipca 2024 11:49

Aloha! Basen letni w Myślenicach już otwarty!

Autor Artykuł sponsorowany
Aloha! Basen letni w Myślenicach już otwarty!

Kolejna wakacyjna sportowo-rekreacyjna możliwość do spędzania czasu, to basen letni Aloha Myślenice. Zgodnie z zapowiedziami basen odkryty został otwarty w sobotę 29 czerwca i mieszkańcy oraz turyści mogą popływać w zrewitalizowanym miejscu!

Nowym dzierżawcą tego terenu jest firma Qlbar z Sieprawia, która zadbała o wymianę płyt chodnikowych, rewitalizację terenów zielonych, ogrodzenia oraz modernizację budynków toalet, kas, i strefy gastronomicznej. W odkryty basen funkcjonujący obecnie pod nazwą Aloha Myślenice tknięto nowe życie, a już po otwarciu można śmiało stwierdzić, że będzie jednym z ulubionych wakacyjnych
miejsc Myśleniczan oraz mieszkańców całej okolicy, którzy tłumnie korzystali z ochłody w basenie.

Uroczystego otwarcia poprzez przecięcie wstęgi dokonali współwłaściciele basenu z firmy Qlbar, a także władze samorządowe w postaci burmistrza Jarosława Szlachetki, zastępcy burmistrza Mateusza Sudra oraz prezes myślenickich wodociągów Katarzyny Burdy. Gmina Myślenice dofinansowała remont tego terenu w kwocie 200 tysięcy złotych.

- Najważniejsze dla nas, że to miejsce zostało już otwarte. Tak jak zapowiadaliśmy w lutym bieżącego roku, wspólnie z nowym dzierżawcą, a także wsparciem Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji, robiliśmy co w naszej mocy, by basen Aloha Myślenice został oddany do użytku na wakacje i tak też się stało. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców, turystów oraz miłośników kąpieli słonecznych i wodnych do skorzystania z tego nowoczesnego obiektu. Basen
przeszedł gruntowną metamorfozę, oferując teraz jeszcze lepsze warunki do wypoczynku i rekreacji – mówi Jarosław Szlachetka, burmistrz Miasta i Gminy Myślenice.

Basen jest otwarty w okresie wakacyjnym codziennie od 10 do 22. Wejście całodniowe od poniedziałku do piątku kosztuje 25 zł dla osoby dorosłej oraz 20 zł dla dzieci i młodzieży do lat 15. W weekendy cena wzrasta o 5 zł, natomiast w cenniku można znaleźć zniżki na bilety rodzinne oraz pięćdziesięcioprocentowe obniżki cen po godzinie 17:00.

Myślenice - najnowsze informacje

Rozrywka