wtorek, 30 kwietnia 2024 11:40

Doszło do prawdziwej tragedii. Gmina ogłosiła żałobę

Autor Katarzyna Jamróz
Doszło do prawdziwej tragedii. Gmina ogłosiła żałobę

W niedzielę (28 kwietnia) na terenie Szaflar doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęła młoda kobieta. W związku z tym tragicznym zdarzeniem przedstawiciele gminy ogłosili żałobę.

Dramat rozegrał się w minioną niedzielę (28 kwietnia) podczas festynu charytatywnego w Szaflarach (powiat nowotarski). W pewnej chwili 31-letnia kobieta, mieszkanka województwa podkarpackiego, potknęła się i wpadła wprost pod tylne koła samochodu marki Renault Master. Pojazdem kierowała 60-letnia mieszkanka gminy Szaflary.

Samochód poruszał się z bardzo małą prędkością. Mimo natychmiastowej reanimacji służbom nie udało się uratować życia młodej kobiety. Kierująca Renault była trzeźwa. Okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

🛑🛑🛑 Szaflary 🛑🛑🛑 #AKTUALIZACJA Niestety nie udało się uratować życia poszkodowanej osoby. Ul. Pod Górą - potrącenie...

Opublikowany przez Małopolska Alarmowo Niedziela, 28 kwietnia 2024

Gmina ogłasza żałobę

Organizatorzy festynu charytatywnego za pośrednictwem Facebooka złożyli wyrazy współczucia rodzinie zmarłej 31-latki. – W związku z tragicznym wydarzeniem gmina Szaflary ogłasza żałobę i informuje, że w maju zostają zawieszone wszystkie pokazy multimedialne w Parku Cysterskim – czytamy w opublikowanym na Facebooku poście.

Opublikowany przez Serce Podhala - Gmina Szaflary Poniedziałek, 29 kwietnia 2024

Fot. Ilustracyjne/Screen z Facebooka

Podhale

Podhale - najnowsze informacje

Rozrywka