poniedziałek, 4 grudnia 2023 09:22

EXPO Kraków punktem zbiórki Mikołajów

Autor Artykuł partnera
EXPO Kraków punktem zbiórki Mikołajów

Dziesiątki Mikołajów w jednym miejscu? W najbardziej magicznym miesiącu w roku wszystko jest możliwe! W niedzielę 3 grudnia od godz. 10:00 na parkingu przed EXPO Kraków można było spotkać MotoMikołajów, którzy nie z workami a bagażnikami pełnymi prezentów, wyruszyli w drogę, aby wywołać radość i uśmiech na twarzach małych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie oraz pacjentów Szpitala Klinicznego im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie.

Targi w Krakowie ponownie włączyły się w akcję, tym razem zapraszając do wspólnych działań wystawców Targów Gier Planszowych BookGame. Wydawcy i dystrybutorzy: Ameet, Castorland Puzzle, CzuCzu, FoxGames, Granna, Kukuryku, Muduko i Nasza Księgarnia Gry chętnie wsparli akcję i przekazali łącznie 500 prezentów: gier planszowych, puzzli, klocków i książek! Do akcji przyłączyła się również firma GoodLood, która osłodziła działania pysznymi kremami.

W tym roku obfite opady śniegu sprawiły, że Mikołajowie sanie zamienili nie tylko na motocykle, ale i samochody. Pojazdy były pięknie przyozdobione, co zachwycało mieszkańców wypatrujących Mikołajów na ulicach. Mikołajowie pomimo atmosferycznych przeciwności stanęli na wysokości zadania! Dostarczyli prezenty na odziały i co najważniejsze – sprawili dzieciom ogromną, ogromną radość!

Jedno jest pewne – nie ważne czy w saniach, czy na motocyklach, czy w samochodach – ważne, że również w tym roku ponownie udało się osiągnąć cel – wywołać uśmiech na twarzach dzieci, za co ogromne podziękowania należą się wszystkim zaangażowanym w akcję.

Osoby, które chciałaby jeszcze dołożyć swoją cegiełkę, mają możliwość udziału w licytacji, w której można zdobyć MotoMikołajowe gadżety. Licytacja odbywa się na stronie https://www.facebook.com/motomikolajekrakow. Ponadto chętni mogą  dorzucić się do wirtualnej puszki na zrzutka.pl. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na zakup najpotrzebniejszego sprzętu dla oddziałów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka