piątek, 22 stycznia 2021 10:48

JAK SZYBKO UMYĆ OKNO DACHOWE?

Autor Artykuł sponsorowany
JAK SZYBKO UMYĆ OKNO DACHOWE?

Okna mansardowe - to wygodny projekt, który sprawia, że ​​większość pomieszczeń jest dobrze doświetlona. Jednak jak umyć okno dachowe? Mycie okien Lódź powoduje wiele problemów, ponieważ z dachu często generowana jest duża ilość kurzu, który zanieczyszcza szyby, a krople deszczu pozostawiają liczne i trudne do usunięcia plamy. Postaramy się wyjaśnić, jak i czym najlepiej umyć okna mansardowe.

Podstawowe sposoby mycia okien dachowych:

·        Pielęgnacja okien dachowych obejmuje kilka zadań:

·        Kontrola ramy pod kątem obecności wiórów, pęknięć i wad;

·        Koloryzacja profili (co najmniej raz na 5 lat);

·        Przegląd elementów okiennych i w razie potrzeby ich naprawa (przynajmniej            raz w roku);

·        Czyszczenie filtrów okiennych z kurzu i owadów;

·        Sprawdzanie połączeń co kilka lat, smarowanie olejami zawierającymi kwasy i          żywice;

·        Mycie szyb (zalecane nie rzadziej niż raz na 6 miesięcy).

Jak umyć wysokie okna? W tym celu można użyć mopa lub odkurzacza z odpowiednią dyszą na rączce teleskopowej. Można także skorzystać z drabiny na dachu, ale takie prace wiążą się z wysokim stopniem niebezpieczeństwa. Dlatego odpowiedzią na pytanie jak szybko umyć okna bez smug jest zamówienie usług w firmie sprzątającej. Na przykład pracownicy firmy OTOmistrz dobrze wiedzą czym najlepiej myć okna na dachu.

Jak szybko umyć okno na dachu?

Czym dobrze umyć okna na dachu? Jak myć okna dachowe na znacznej wysokości? Z reguły konstrukcje tego typu nie zapewniają dostępu do nich z pomieszczenia, umożliwiając otwieranie tylko w celu wentylacji. Doświadczeni eksperci doradzają, że już podczas budowy domu należy wziąć pod uwagę kwestie związane z późniejszym mycie okien dachowych. Aby móc wygodnie czyścić okna, dach musi posiadać nie większy niż 45 stopni kąt nachylenia albo na dachu muszą znajdować się schody, które pozwalają na swobodne podejście do okien dachowych.

Nie każdy może jednak wykonywać prace na dachu, ponieważ wiąże się to ze znacznym ryzykiem, zwłaszcza przy dużej wysokości. Aby umyć okna, potrzeba również specjalnego pasa. Jeśli jest to dla Ciebie zbyt trudne i nie wiesz jak sobie z tym poradzić lub boisz się ryzyka, możesz rozwiązać problem, zlecając mycie okien Kraków  dachowych w firmie OTOmistrz. Doświadczeni specjaliści, którzy są zatrudnieni w tej firmie, posiadają specjalne szczotki i węże umieszczone na teleskopowych trzymaczach. Pozwalają one skutecznie usuwać brud na oknach znajdujących się na wysokości do 9 metrów. Ekipa sprzątająca posiada również pasy bezpieczeństwa, wymagane do prac w wysokich budynkach. Pracownicy firmy OTOmistrz są gotowi także do wykonania prac wspinaczkowych, na które posiadają wszelkie niezbędne pozwolenia.Dobrym rozwiązaniem może być również zainstalowanie samoczyszczących się okien dachowych. W takich oknach stosowane jest specjalne szkło powlekane, które nie zatrzymuje lub rozszczepia brud. Nie musisz już martwić się czym najlepiej umyć okna lub jak myć okna na wysokości. Szkło jest zmywane deszczem i przez długi czas pozostaje przezroczyste, bez smug. Jednak jak pokazuje praktyka, koszt mycie okien Katowice samoczyszczących jest znacznie wyższy, niż zlecenie takiej usługi sprzątania doświadczonej ekipie zajmującej się tego typu zadaniami.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje