poniedziałek, 10 lutego 2020 12:00

Uczestniczka The Voice of Kids ma nowy teledysk

Autor Marzena Gitler
Uczestniczka The Voice of Kids ma nowy teledysk

W teledysku "Matka" wraz z Karoliną Szczurowską występują utalentowani członkowie DSM i ich przyjaciele.

Piosenka i teledysk powstały dla Dziewczęcej Służby Maryjnej Diecezji Tarnowskiej, do której kiedyś należała Karolina. Piosenkę z udziałem Karoliny oraz utalentowanych DSM-ek i ich przyjaciół zaaranżował i nagrał Grzegorza Stasiuka ze „Studia 7 Piętro”, a teledysk do niej powstał staraniem Synaj.TV - medium prowadzonym w ramach duszpasterstwa młodzieży z diecezji tarnowskiej. Teledysk „Matka” miał swoją premierę 7 lutego w telewizji Trwam w trakcie programu Westerplatte Młodych.

Karolina Szczurowska ogólnopolską popularność zdobyła dzięki udziałowi w 1. edycji programu "The Voice Kids".  Wykonany przez nią podczas przesłuchań w ciemno utwór „One last time” Ariany Grande na YouTube obejrzało ponad 164 tys. osób. Karolina ma jednak swoich fanów w Małopolsce. Na jej przesłuchanie przyjechał cały autokar fanów.

Karolina Szczurowska mieszka w Przenoszy w gminie Dobra. Pochodzi z rozśpiewanej rodziny, jej dziadek jest organistą Jako 3-latka rozpoczęła naukę śpiewu w Pracowni Muzycznej Triolki w Rabce-Zdroju przy Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu pod okiem Marioli Gajdy-Burcan, która wychowała już wiele talentów. Karolina skończyła Szkołę Muzyczną I Stopnia w Czasławiu w klasie skrzypiec, gra też na gitarze, ukulele i pianinie. Utalentowana 16-latka ma na swoim koncie wiele nagród na polskich i międzynarodowych festiwalach, które zdobyła nie tylko z zespołem wokalnym Triola, ale także jako solistka. Komponuje piosenki. Nagrała dwa pierwsze, autorskie single „Uwierz mi” i  „Ponad wszystko” oraz teledyski do nich. Pracuje nad debiutancką płytą.

Na co dzień uczęszcza do III LO im. Jana Kochanowskiego.

Limanowa - najnowsze informacje