środa, 9 listopada 2022 09:30

[Zdjęcia] Kraków. Zobacz, jak wygląda Primark w Bonarce C.C. Byliśmy tam jako pierwsi tuż przed otwarciem!

Autor Mirosław Haładyj
[Zdjęcia] Kraków. Zobacz, jak wygląda Primark w Bonarce C.C. Byliśmy tam jako pierwsi tuż przed otwarciem!

Primark, międzynarodowy detalista odzieżowy, 10 listopada otwiera w krakowskim centrum Bonarka swój trzeci sklep w Polsce. To największy punkt w naszym kraju.

Już od czwartku (10 listopada) krakowianie będą mogli robić zakupy w popularnej sieci Primark. Zlokalizowany w Bonarka City Center sklep jest położony w odległości zaledwie 500 metrów od jednego z przystanków na trasie kolejowej, co ułatwi dostęp  do niego także mieszkańcom pobliskich miejscowości.

Primark to popularna sieć sklepów. Polacy do tego stopnia byli zauroczeni asortymentem detalisty, że w mediach społecznościowych zakładali specjalne grupy, na których sprzedawali upolowane ubrania. Wielu rodaków nie wyobrażało sobie zagranicznych wycieczek bez odwiedzenia sklepu. Nie dziwi więc fakt, że informację o otwarciu pierwszego punktu w Polsce (Warszawa) przyjęto w 2020 r. z niemałym entuzjazmem. Kolejny Primark otwarto rok później w Poznaniu.

Krakowski oddział jest trzecim sklepem w kraju, a 408. na świecie.

[VIDEO] Zobacz! Tłumy na otwarciu największego Primarka w Polsce w Bonarce C.C.

[VIDEO] Zobacz! Tłumy na otwarciu największego Primarka w Polsce w Bonarce C.C.
Dziś (10 listopada) Primark, międzynarodowy detalista odzieżowy otworzył sklep w krakowskim centrum Bonarka. O 10:00 pod drzwiami zgromadziły się prawdziwe tłumy! Największy salon w Polsce jest zlokalizowany w Bonarka City Center, a odwiedzający go klienci mogą korzystać z szerokiej oferty produktó…

Maciej Podwojski, Head of Sales CEE w Primark, komentując nadchodzące otwarcie, powiedział:

– Otwierając sklep w Krakowie, a więc wprowadzając Primark do drugiego  co do wielkości miasta w Polsce, stawiamy kolejny kamień milowy w naszej ekspansji w kraju. Jest to również ważny moment dla naszych kolegów i  koleżanek, którzy ciężko pracowali, by zapewnić osobom odwiedzającym Primark w Krakowie jak najlepsze doświadczenia zakupowe. Jesteśmy przekonani, że klienci docenią ofertę, którą dla nich przygotowaliśmy, niezależnie od tego, czy będą to artykuły codziennego użytku dla rodziny, czy na przykład odzież z motywem świątecznym i prezenty.

Sklep w Bonarce znajduje się na poziomie 0 (w miejscu dawnego Leroy Merlin). Dla klientów przygotowano 20 kas, 24 przymierzalnie i tysiące produktów w atrakcyjnych cenach.

-Naszym mottem od zawsze była niesamowita moda w niesamowitych cenach

-przekonuje Maciej Podwojski.

To największy sklep sieci w Polsce - 3,8 tys. mkw. powierzchni na dwóch kondygnacjach.

Następny salon Primark otworzy 30 listopada w Katowicach.

Zobacz, jak wygląda krakowski Primark.

Kraków

Kraków - najnowsze informacje