piątek, 11 listopada 2022 19:12

[VIDEO] Zobacz! Tłumy przybyły na otwarcie największego Primarka w Polsce w Bonarce C.C.

Autor Mirosław Haładyj
[VIDEO] Zobacz! Tłumy przybyły na otwarcie największego Primarka w Polsce w Bonarce C.C.

Dziś (10 listopada) Primark, międzynarodowy detalista odzieżowy otworzył sklep w krakowskim centrum Bonarka. O 10:00 pod drzwiami zgromadziły się prawdziwe tłumy!

Największy salon w Polsce jest zlokalizowany w Bonarka City Center, a odwiedzający go klienci mogą korzystać z szerokiej oferty produktów w przystępnych cenach.

Otwarcie przyczyniło się do stworzenia ponad 170 nowych miejsc pracy – w tym w ramach stanowisk doradców klienta i kierowniczych. Jest to trzeci sklep Primark w Polsce i kamień milowy w ekspansji sieci w regionie. O popularności marki dobitnie świadczyły tłumy, które czekały w kolejce pod wejściem do sklepu.

Fenomen Primarka

Primark to popularna sieć sklepów. Polacy do tego stopnia byli zauroczeni asortymentem detalisty, że w mediach społecznościowych zakładali specjalne grupy, na których sprzedawali upolowane ubrania. Wielu rodaków nie wyobrażało sobie zagranicznych wycieczek bez odwiedzenia sklepu. Nie dziwi więc fakt, że informację o otwarciu pierwszego punktu w Polsce (Warszawa) przyjęto w 2020 r. z niemałym entuzjazmem. Kolejny Primark otwarto rok później w Poznaniu.
Nowy sklep w Krakowie na 3 800 m2 powierzchni handlowej położonej na dwóch piętrach oferuje najnowsze trendy i artykuły codziennego użytku w atrakcyjnych cenach, w tym odzież damską, męską i dziecięcą, a także kosmetyki, przedmioty codziennego użytku i artykuły wyposażenia domu. W sklepie do dyspozycji klientów dostępne są 24 przymierzalnie oraz 20 kas. Otwarcie go przed okresem świątecznym to idealny moment, by klienci mogli skorzystać z oferty sezonowej i kupić m.in. ubrania okolicznościowe, akcesoria zimowe czy upominki.

  • Zobacz zdjęcia produktów:

[Zdjęcia] Kraków. Zobacz, jak wygląda Primark w Bonarce C.C. Byliśmy tam jako pierwsi tuż przed otwarciem!

W nowej lokalizacji klienci znajdą również rosnącą gamę produktów dostępnych pod marką Primark Cares, co związane jest z dążeniami Primark, by uczynić bardziej zrównoważoną modę dostępną dla każdego. Już teraz prawie 40 proc. ubrań detalisty produkowanych jest z materiałów pochodzących z recyklingu lub bardziej zrównoważonych źródeł.

W ramach ekspansji Primark w Polsce, 30 listopada – zaledwie 20 dni po otwarciu sklepu w Krakowie – sieć otworzy swój czwarty salon na tym rynku – w Silesia City Center w Katowicach.

Na początku tego roku Primark ogłosił również plany dotyczące otwarcia dwóch kolejnych  lokalizacji w kraju w 2023 r. – w Magnolia Park we Wrocławiu i w Manufakturze w Łodzi, co oznacza, że sieć zwiększy swoją obecność w Polsce do sześciu lokalizacji. Detalista kontynuuje również ekspansję w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, wchodząc na rynek rumuński jeszcze w tym roku, a następnie na Słowację w 2023 r.

Godziny otwarcia sklepu:

Poniedziałek – Sobota: 10:00 – 21:00

Niedziele handlowe: 10:00 – 21:00

Czytaj również:

[Zdjęcia] Kraków. Zobacz, jak wygląda Primark w Bonarce C.C. Byliśmy tam jako pierwsi tuż przed otwarciem!
Wiadomości Kraków: Primark, międzynarodowy detalista odzieżowy, 10 listopada otwiera w Krakowie swój trzeci sklep w Polsce.
Kraków

Kraków - najnowsze informacje