piątek, 10 września 2021 14:05

Kraków. Wyjątkowa gratka dla właścicieli jamników. Za udział w paradzie dostaną gotówkę!

Autor Marzena Gitler
Kraków. Wyjątkowa gratka dla właścicieli jamników. Za udział w paradzie dostaną gotówkę!

Agencja Filmowa Popcorn Film poszukuje statystów z jamnikami. Wezmą udział w filmowej paradzie i jeszcze za to im zapłacą!

Agencja Filmowa Popcorn Film poszukuje kobiet i mężczyzn w rożnym wieku jako uczestników na paradzie jamników. Jak informują w Krakowie będą kręcone zdjęcia do nowej komedii romantycznej.

Do połowy września w Krakowie realizowane będą zdjęcia do komedii romantycznej "Parada serc". Plany zdjęciowe są zabezpieczane przy współpracy z miastem, KBF i Krakow Film Commission.

"Parada serc" w reż. Filipa Zylbera to komedia romantyczna o losach kobiety pracującej w stolicy w branży medialnej i krakowskiego artysty samotnie wychowującego syna. Szkolne perypetie chłopca są jednym z ważniejszych wątków scenariusza. Widzowie będą mogli się przekonać, czy "tupeciara ze stolycy" i "artysta z Krakówka" mają szansę na udany związek.

Za udział w planie filmowym można zarobić 100 zł gotówka po planie, a dodatkowo 120 za przyjście z jamnikiem. Statyści mogą pojawić się na planie w dniach 12, 13 i 14 i 15 września.

Zgłoszenia wraz ze zdjęciem, imieniem i nazwiskiem oraz nr telefonu proszę kierować na adres KRAKOW@POPCORNFILM.PL z datą dyspozycyjności. Miłe widziana dostępność na wszystkie dni - prosi agencja.

🍿‼️ KRAKOW 12/13/14/15 września‼️🍿 Na plan nowej komedii romantycznej poszukujemy 🔴kobiet i mężczyzn w roznym wieku...

Opublikowany przez POPCORN FILM Czwartek, 9 września 2021

To nie jedyny film, do którego zdjęcia były kręcone na jesieni w Krakowie. Kolejna produkcja to "Figurant" - opowieść o esbeku, który przez 20 lat inwigilował Karola Wojtyłę. Duchowny jest katalizatorem działań głównego bohatera, ale przez cały czas pozostaje w tle, nigdy nie widzimy go z bliska. Między esbekiem Budnym, a nieświadomym jego istnienia biskupem rodzi się szczególna więź: jednostronna, obsesyjna i patologiczna. Film w reż. Roberta Glińskiego to psychologiczny portret człowieka żyjącego w świecie tajnych służb i inwigilacji. Produkcja jest tegorocznym laureatem Konkursu Funduszu Filmowego w Krakowie. Zdjęcia planowo miły zakończyć się 10 września.

Zdjęcia do "Parady serc" kręcone są od końca sierpnia. Plany filmowe można było zauważyć m.in. min. na pl. Na Groblach, Bulwarach Czerwińskim oraz Inflanckim, kopcu Krakusa, ul. św. Agnieszki, ul. Reymonta, parku Jordana, ul. Meiselsa, pl. Nowym i pl. Wolnica, a ostatnio na Plantach w pobliżu Barbakanu.

Plany filmowe do "Figuranta" ulokowane były m.in. w alei Róż, przy ul. św. Marka i ul. Reformackiej; na terenie Zamku Królewskiego na Wawelu, Bulwaru Kurlandzkiego oraz na ulicach: Gołębiej, Jagiellońskiej, św. Anny, Ujastek, św. Wawrzyńca, Dajwór i Józefa.

fot. pixabay.com

Kraków

Kraków - najnowsze informacje