czwartek, 1 lutego 2024 15:54

Królewski Bal w Solnym Mieście. Są jeszcze ostatnie bilety na pożegnanie karnawału

Autor Marzena Gitler
Królewski Bal w Solnym Mieście. Są jeszcze ostatnie bilety na pożegnanie karnawału

Są jeszcze ostatnie miejsca na Królewski Bal, którym wieliczanie pożegnają karnawał. Bal odbędzie się w przedostatni piątek karnawału w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto", a szampańską zabawę zapewni zespół Blue Transfer.

Artur Kozioł Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka zaprasza na Królewski Bal A.D. 2024, który odbędzie się 2 lutego w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto" w Wieliczce. Impreza rozpocznie się o godz. 19 tradycyjnym polonezem. O świetną zabawę do białego rana zadba zespół Blue Transfer. Blue Transfer to znana krakowska grupa, którą można usłyszeć w klubach i na koncertach plenerowych. Bierze udział w wydarzeniach charytatywnych organizowanych przez małopolskie stowarzyszenia, uświetnia imprezy firmowe największych firm, zawsze zbierając pozytywne opinie. Można usłyszeć go w Piwnicy pod Baranami czy Stalowych Magnoliach. Znany też jest mieszkańcom Wieliczki. W ubiegłym roku zapewnił doskonała zabawę na dorocznym balu karnawałowym Bractwa Kurkowego w Kopalni Soli "Wieliczka".  

Bilety w cenie 130 zł /os można jeszcze kupić Wielickim Centrum Kultury, Rynek Górny 6 (pon. -pt, 8:00 - 16:00).

"Mamy jeszcze ostatnie miejsca na Królewski Bal, serdecznie zapraszamy! Prosimy pamiętać o obowiązującym stroju balowym i szampańskich nastrojach" - zachęcają organizatorzy: Miasto i Gmina Wieliczka oraz Mediateka - Biblioteka Miejska w Wieliczce.

Partnerami wydarzenia są Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne „Solne Miasto” oraz Wielickie Centrum Kultury.

Patronat medialny nad balem objął Głos24.

fot. pixabay, fb. Blue Transfer - edycja własna

Wieliczka - najnowsze informacje

Rozrywka