środa, 15 lipca 2020 10:31

Małopolska: Sanepid szuka uczestników koncertu. Nowe ognisko koronawirusa

Autor Mirosław Haładyj
Małopolska: Sanepid szuka uczestników koncertu. Nowe ognisko koronawirusa

Zakażenie wykryto u kilku osób, które brały udział w imprezie.

Zakażenie Covid-19 wykryto u kilku uczestników I Koncertu Finałowego Ogólnopolskich Obozów Artystycznych dla młodzieży, który odbył się 5 lipca w amfiteatrze w Rabce-Zdroju. Obowiązkową kwarantanną objęto kilkudziesięciu uczestników i kilkanaście osób z kadry.

W związku z zakażeniem wszystkie turnusy Obozów Artystycznych w Rabce Zdroju w Małopolsce zostały odwołane i przełożone na kolejny rok.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nowym Targu prosi uczestników koncertu o kontakt pod adresem nowytarg@psse.malopolska.pl

Poniżej prezentujemy pełną treść komunikatu, jaki ukazał się na stronie internetowej urzędu gminy:

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Targu prosi o kontakt osoby, które w dniu 5 lipca 2020 r. brały udział w I Koncercie Finałowym Ogólnopolskich Obozów Artystycznych, odbywającego się w Amfiteatrze w Rabce-Zdroju, w związku z potwierdzonym zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 u kilku uczestników imprezy.
Informacje z podaniem danych osobowych (imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL, numer telefonu kontaktowego) prosimy kierować na adres e-mail: nowytarg@psse.malopolska.pl

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Targu  
mgr. inż. Jolanta Bakalarz
koronawirus najnowsze informacje

Fot. i inf.: UG Rabka-Zdrój

Podhale

Podhale - najnowsze informacje