wtorek, 15 października 2019 14:16

Męska elegancja prosto z salonu Recman

Autor Mateusz Łysik
Męska elegancja prosto z salonu Recman

Recman - polska marka stylowej odzieży męskiej, której garnitury nosi sam mistrz Wimbledonu, Łukasz Kubot – zaprasza w dniu 26 października do salonu w Galerii Serenada na swoje drugie urodziny! Mieszkańcy Krakowa i okolic będą mogli skorzystać z atrakcyjnych rabatów!

Recman to marka odzieżowa, która specjalizuje się w produkcji męskich garniturów oraz akcesoriów. Powstała w 1986 roku i od tego czasu posiada wiernych fanów wśród mężczyzn ceniących sobie wygodę i ponadczasową elegancję. Wszystkie kolekcje marki są projektowane oraz szyte w Polsce, co zapewnia jej sympatię bardziej świadomych i podchodzących odpowiedzialnie do mody konsumentów, dla których etykieta Made in Poland to gwarancja najwyższej jakości i dbałości o detale.

Sztandarowym wyrobem Recman są eleganckie garnitury oraz stylowe marynarki. Wśród bogatej oferty znajdują się również koszule, spodnie, swetry, płaszcze i kurtki, obuwie czy wyszukane akcesoria i dodatki.

Elegancki sport nie może obyć się bez doskonale skrojonych garniturów

W 2011 roku Recman stał się Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w tenisie ziemnym. Od tego czasu marka zaczęła być kojarzona z tym prestiżowym sportem. Perfekcyjnie skrojone garnitury z logo marki służą naszym tenisistom poza kortem, np. podczas konferencji prasowych i oficjalnych spotkań. Polski tenis ma potencjał, a dowodem na to jest oszałamiający sukces Łukasza Kubota, najwybitniejszego polskiego tenisisty, który od 2017 roku jest oficjalnym ambasadorem marki Recman oraz mistrzem deblowego turnieju Wimbledon.

Ponad 200 tysięcy złotych na realizację dziecięcych marzeń

Marka angażuje się także w akcje społeczne. Od 2014 r. Recman współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, wraz z którą realizuje projekt Muszka Marzeń. Zasady akcji są proste: każde 5 zł ze sprzedaży muszki Mosca firma przeznacza na realizację dziecięcego marzenia. W ten sposób udało się sfinansować zakup komputera, wycieczkę do Legolandu czy wyjazd na mecz Barcelony. Dzięki zaangażowaniu klientów i pracowników firmy Recman przekazał na konto Fundacji ponad 200 000 zł, co przełożyło się na realizację aż kilkudziesięciu marzeń.

Konkurs na drugie urodziny salonu Recman

26 października każdy, kto odwiedzi salon Recman mieszczący się w Galerii Serenada, będzie mógł skorzystać z 20% zniżki na wszystkie nieprzecenione produkty. To świetna okazja na uzupełnienie swojej eleganckiej garderoby!

To jednak nie koniec urodzinowych niespodzianek! Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie! Do wygrania są atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę Recman:

  • I miejsce: perfumy Black by Recman + gadżety
  • II miejsce: spinki Recman + gadżety
  • III miejsce: krawat + gadżety

Zasady są proste – wymień – Twoim zdaniem – ponadczasowy element garderoby męskiej i krótko uzasadnij swój wybór. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres mailowy konkurs@glos24.pl (w treści koniecznie należy podać swoje imię i nazwisko – to warunek konieczny do odbioru nagrody). Czekamy do 25 października do godziny 12:00! Nagrodzimy trzy najciekawsze i najbardziej trafne odpowiedzi. Zwycięzców poinformujemy o wygranej drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w salonie Recman przy w Galerii Serenada.

Regulamin Konkursu

Zachęcamy również do polubienia fanpage’a marki na Facebooku!

Styl Życia - najnowsze informacje