poniedziałek, 20 marca 2023 13:24

Niewyobrażalna tragedia! Nie żyje 5-letnia dziewczynka biorąca udział w koszmarnym wypadku w Brzeszczach

Autor Norbert Kwiatkowski
Niewyobrażalna tragedia! Nie żyje 5-letnia dziewczynka biorąca udział w koszmarnym wypadku w Brzeszczach

Niestety potwierdziło się najgorsze. Dziś w nocy w szpitalu w Katowicach  zmarła 5 – letnia dziewczynka, która doznała bardzo poważnych obrażeń ciała w wypadku drogowym do którego doszło 14 marca br. w Brzeszczach.

Do tragicznego w skutkach zderzenia około godziny 17, na ulicy Ofiar Oświęcimia (DW 933) w Brzeszczach. Kierujący samochodem marki Renault z nieznanych przyczyn zjechał z jezdni, a następnie uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia ranne zostały cztery osoby. Najpoważniejszych obrażeń ciała doznała 5 – letnia dziewczynka, która była reanimowana. Została ona przetransportowana helikopterem medycznym do jednego ze szpitali. Drugim helikopterem do szpitala przetransportowana została matka dziecka.

Do szpitala karetkami Pogotowia Ratunkowego przetransportowani zostali kierowca renault oraz jego 14 – letni syn. W miejscu gdzie doszło do zdarzenia ruch został wstrzymany a  służby kierowały na objazdy. Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca i pojazdów zabezpieczając wszelkie  możliwe ślady pomoce w ustaleniu przyczyn wypadku. Dochodzenie, które wyjaśni okoliczności zdarzenia prowadzi oświęcimska Policja.

Koszmarną informację na temat 5-latki potwierdziła policja. Lekarze do końca walczyli o jej życie. Życie, które miało trwać długo i być pełne planów oraz marzeń.

Uważajmy na drogach! Czasami nawet jedna sekunda może zmienić wszystko.

Foto: KPP w Oświęcimiu

Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje

Rozrywka