czwartek, 17 listopada 2022 14:52

Poznaj 6 powodów, dla których warto jechać do Kalifornii!

Autor Artykuł sponsorowany
Poznaj 6 powodów, dla których warto jechać do Kalifornii!

Kalifornia to jeden z najbardziej słonecznych i rozrywkowych stanów w całym USA. Nie da się ukryć, że miasta takie jak np. San Francisco czy Santa Monica są świetnie znane każdemu Europejczykowi. Oczywiście być może nie przekonuje nas to jeszcze do tego, by spędzić wakacje w Kalifornii. Niemniej jednak stan ten zachwyca i ma wiele atrakcji do zaoferowania. Poznaj więc 6 powodów, dla których warto jechać na wczasy do Kalifornii!

1. Wczasy w Kalifornii na Pacific Highway!

Jeśli zastanawiamy się dlaczego warto jechać na wakacje do Kalifornii to trasa Pacific Highway powinna być dla nas jednym z najważniejszych argumentów. Tuż po minięciu miasta jakim jest Santa Monica, naszym oczom ukaże się słynna droga Pacific Highway, która prowadzi nas wzdłuż malowniczego bezkresu oceanu. Jest to najczęściej uczęszczana trasa w całej Kalifornii, która jednocześnie dostarczy nam niezapomnianych wrażeń oraz widoków.

2. Wakacje w Kalifornii z wielorybami w Laguna Beach!

Wczasy w Kalifornii to nie tylko leżakowanie, choć noclegi w Kalifornii z pewnością będą nas do tego mocno zachęcać! Jednak wybierając się na wakacje doKalifornii nie możemy pominąć wielorybów w Laguna Beach! To niesamowite miasteczko urzeka każdego, kto zdecyduje się go odwiedzić. Znajdziemy tam nie tylko najlepsze hotele w Kalifornii, ale także tropikalną roślinność oraz...wieloryby i delfiny beztrosko pływające w oceanie. Oczywiście w Laguna Beach znajdziemy również długie i rozległe plaże, których również nie powinniśmy przegapić. Tak zorganizowane wczasy w Kalifornii z pewnością na długo pozostaną w naszej pamięci.

3. Wakacje w Kalifornii z deską surfingową w Malibu!

Jeśli kochamy sporty wodne i mamy ochotę spróbować swoich sił np. w surfingu, to wczasy w Kalifornii w miasteczku portowym Malibu będą dla nas idealnym rozwiązaniem. Malibu to prawdziwy raj dla surferów i plażowiczów. Wszystkie noclegi w Kalifornii w Malibu zaoferują nam możliwość wypożyczenia desek, a szkółki surfingowe obecne na rajskich plażach z pewnością pozwolą nam na doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki temu nasze wczasy w Kalifornii upłyną nam pod znakiem świetnej zabawy i sporej dawki aktywności fizycznej!

5. Wakacje w Kalifornii w magicznym parku Joshua Tree

Jeśli kochamy przyrodę i chcemy spotkać się z nią nieco bliżej, to spędzając wczasy w Kalifornii możemy udać się do magicznego parku Joshua Tree. Znajduje się on w miasteczku o tej samej nazwie i oferuje nam niesamowity, stepowy klimat. Zapoznamy się tam nie tylko z kalifornijską, stepową roślinnością, ale także możemy nabyć naturalne mydła, olejki i inne kosmetyki. Najlepsze hotele w Kalifornii nie dotarły jeszcze do miasteczka Joshua Tree, jednak niezapomniane widoki z którymi się tam spotkamy, z pewnością nam to wynagrodzą!

6. Wczasy w Kalifornii i wizyta w studiach filmowych w Los Angeles

Los Angeles to miasto, któremu nie trzeba nikomu przedstawiać. Znajdziemy tam najlepsze noclegi w Kalifornii, kluby nocne, zabytki i różnorodne butiki. Jednak prawdziwą "wisienką na torcie" może być wizyta w słynnych studiach filmowych. Są one udostępnione dla turystów, których tam oczywiście nie brakuje. Wizyta w studiach filmowych w Los Angeles może być dla każdego z nas jednym z najlepszych doświadczeń w całym życiu, a to wszystko możemy sobie zagwarantować spędzając wczasy w Kalifornii. Z pewnością takiego wyjazdu nie zapomnimy i nie będziemy go żałować do końca życia!

Turystyka

Turystyka - najnowsze informacje