środa, 22 marca 2023 10:52

Przerażeni mieszkańcy nie mogli wyjść z domu. Wielka awantura na klatce schodowej

Autor Norbert Kwiatkowski
Przerażeni mieszkańcy nie mogli wyjść z domu. Wielka awantura na klatce schodowej

Jeden z mieszkańców Oświęcimia postanowił wszcząć awanturę i zakłócić spokój lokatorów jednego z osiedli w mieście. Na miejscu już po chwili pojawili się policjanci, którzy zatrzymali mężczyznę.

18 marca, tuż przed godziną 14, oświęcimska Policja otrzymała zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który awanturował się na klatce schodowej jednego z bloków na osiedlu Chemików w Oświęcimiu.

Najbliżej miejsca zdarzenia znajdowali się dzielnicowi, którzy w kilka chwil byli pod wskazanym adresem. Okazało się, że mężczyzną, który zakłócił spokój mieszkańców, był poszukiwany do odsiadki za kilka przestępstw (przez sądy oświęcimski, żywiecki i zabrzański) 29-letni mieszkaniec gminy Chełmek.

Podczas zatrzymania mężczyzna był agresywny wobec policjantów. Zaczął ich znieważać i kopać. Został szybko obezwładniony i osadzony w jednym z pomieszczeń dla zatrzymanych w oświęcimskiej komendzie Policji.

W poniedziałek rano trafił do jednego z zakładów karnych, gdzie spędzi najbliższe 4,5 roku za przestępstwa narkotykowe i drogowe.

Foto: zdjęcie poglądowa/policja (nie dotyczy powyższej sytuacji)

Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje

Rozrywka