czwartek, 19 października 2023 11:11

Przez kilka miesięcy znęcał się nad ojcem i siostrą. Piekło działo się za zamkniętymi drzwiami

Autor Patryk Trzaska
Przez kilka miesięcy znęcał się nad ojcem i siostrą. Piekło działo się za zamkniętymi drzwiami

Przez kilka miesięcy znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoim ojcem i siostrą. Mieszkaniec Nowego Sącza usłyszał już zarzut, a najbliższe dwa miesiące spędzi za kratami w oczekiwaniu na wyrok, ponieważ sąd podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Agresywnemu mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Kilka dni temu sądeccy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że 47-letni mieszkaniec Nowego Sącza pod wpływem alkoholu wszczął w domu awanturę. Mężczyzna miał zastraszać i grozić swojemu ojcu i siostrze. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę.

Mundurowi szybko ustalili, że nie było to incydentalne zdarzenie, ponieważ sądeczanin w ciągu kilku ostatnich miesięcy bez powodu awanturował się, ubliżał i groził członkom rodziny oraz stosował wobec nich przemoc fizyczną.

Z uwagi na agresję sprawcy wobec pokrzywdzonych, prokuratura na wniosek policjantów, wystąpiła do sądu o odizolowanie mężczyzny od rodziny.

Sąd zastosował tymczasowe aresztowanie i jego decyzją 47-latek najbliższe dwa miesiące spędzi za kratami, oczekując na wyrok. Za znęcanie się nad rodziną grozi mu do 5 lat więzienia.

inf. KMP Nowy Sącz

fot. Policja.pl

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka