czwartek, 30 lipca 2020 12:26

Samochody dostawcze z salonu - na który model warto zwrócić uwagę?

Autor Głos 24
Samochody dostawcze z salonu - na który model warto zwrócić uwagę?

Rynek samochodów dostawczych w Polsce obfituje w wiele ciekawych propozycji zarówno w segmencie aut używanych, jak i nowych. Choć te pierwsze są znacznie tańsze od drugich, to samochody dostawcze z salonu cieszą się ogromną popularnością. Na jakie modele warto zwrócić uwagę w tym roku?

Samochody dostawcze z salonu - miejska propozycja od Toyoty

Toyota Proace - propozycja dla tych, którzy chcą więcej

Za jedne z najlepszych i niezawodnych samochodów dostawczych uznaje się auta marki Toyota. Modele Proace i Proace City to pojazdy, które odpowiadają potrzebom przedsiębiorców - są pakowne, wygodne i ekonomiczne, a przy tym prezentują dobry stosunek jakości do ceny.

Samochody dostawcze z salonu - miejska propozycja od Toyoty

Poruszanie się w miejskiej przestrzeni autem dostawczym nie jest łatwe, szczególnie jeśli trzeba dostać się w miejsca, w których panuje duży ruch i trudno o miejsce parkingowe. Zadanie to ułatwia Toyota Proace City, dostępna na https://www.toyota.anwa.eu/new-cars/proace/proace-city - samochód, który łączy cechy auta dostawczego i miejskiego, stworzony do radzenia sobie z typowymi dla miasta problemami. Zainteresowani nią klienci mogą wybierać spośród dwóch długości 4,4 m oraz 4,7 m - a także trzech wersji nadwozia - dwu-, trzy- lub pięcioosobowego. Ładowność mieszcząca się w przedziale od 3,3 do 4,4 m³ i maksymalne obciążenie do 1000 kg sprawiają, że auto idealnie nadaje się do przewożenia ładunków w warunkach miejskich. Dodatkowym atutem jest silnik - benzynowy lub wysokoprężny, o mocy od 110 do 130 KM. We współpracy z systemami ułatwiającymi jazdę oraz zarządzanie ładunkiem sprawia, że auto jest funkcjonalne, ekonomiczne i wygodne.

Toyota Proace - propozycja dla tych, którzy chcą więcej

Proace City to nie jedyny samochody dostawcze z salonu, na które warto zwrócić uwagę. Wzrok przyciąga również przestronniejsza siostra tych aut, czyli Toyota Procace. W porównaniu do wersji City, Toyota Proace ma większą ładowność - do 1400 kg, jest dłuższa i szersza. Pozwala więc przewozić znacznie większe ładunki, zajmujące w zależności od wybranego wariantu 5,1 m³, 5,8 m³ lub 6,6 m³. Model Proace to typowe auto dostawcze z jednym rzędem siedzeń oraz pakowną przestrzenią transportową. Oprócz standardowej wersji, dostępny jest również model izoterma, przeznaczony do przewożenia ładunków, które muszą być transportowane z zachowaniem odpowiedniej temperatury. Toyota Proace z https://www.toyota.anwa.eu/new-cars/proace/ to auto dostosowane do wymagań przedsiębiorców, dla których model Proace City to za mało.

Motoryzacja

Motoryzacja - najnowsze informacje