poniedziałek, 5 grudnia 2022 13:22

Kraków: Takiego holowania chyba jeszcze nie było! Strażnicy długo liczyli pojazdy

Autor Mirosław Haładyj
Kraków: Takiego holowania chyba jeszcze nie było! Strażnicy długo liczyli pojazdy

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy poranek przy skrzyżowaniu ulic Młyńskiej z Bora-Komorowskiego.

31 hulajnóg elektrycznych utrudniało ruch pieszym przy skrzyżowaniu ul. Młyńska/ul. Bora-Komorowskiego. Jak poinformowali strażnicy miejscy na swoim facebookowym profilu, wszystkie pojazdy zostały odholowane.

31 hulajnóg elektrycznych utrudniało ruch pieszym przy skrzyżowaniu ul. Młyńska/ul. Bora-Komorowskiego. Wszystkie zostały odholowane.

Opublikowany przez Straż Miejska Miasta Krakowa Poniedziałek, 5 grudnia 2022

Z komentarzy pod wpisem krakowskich strażników wynika, że większa liczba mieszkańców ma problem z poruszaniem się po zastawionych chodnikach. – To jakiś dramat, nie liczyłam ale ostatnio w okolicach Rajska przy przystanku jakieś 30-40 sztuk. Biorąc pod uwagę miejsce większa zorganizowana ekipa się popisała – napisała jedna z użytkowniczek. Prawdziwa plaga – dodała inna. Wśród komentarzy znalazły się także pochwały dla funkcjonariuszy. – Brawo! Również na Podgórzu dzięki funkcjonariuszkom oddziału 4 Straż Miejska Miasta Krakowa można bezpiecznie korzystać z chodników – napisał pan Grzegorz.

Z kolei jeden z komentujących przypomniał, że usuwanie źle zapakowanych pojazdów z miejskich dróg leży w kompetencjach Straży Miejskiej.

  • Czytaj także:
Koniec z jazdą po alkoholu na hulajnogach. Są nowe przepisy! Sprawdzamy co się zmieni [VIDEO]
Transport. Od 20 maja zmieniają się przepisy dotyczące korzystania z hulajnóg elektrycznych. Sprawdzamy co się zmienia i za co dostaniemy mandat

Fot. i inf.: Straż Miejska Kraków

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka