poniedziałek, 2 stycznia 2023 11:13

SYLWESTER W GÓRACH

Autor Artykuł sponsorowany
SYLWESTER W GÓRACH

Ośnieżone szczyty, góralska biesiada, grzane wino czy niezapomniany kulig – to tylko niektóre z alternatyw, które kojarzą nam się z zimowymi górskimi wędrówkami. Przy tak pięknej, wręcz wyjątkowej okazji, zdecydowanie warto wybrać się tam na sylwestra, aby przywitać nowy rok. Spędzenie Sylwestra w górach to idealny pomysł dla tych, którzy chcą połączyć zabawę z efektywnym wypoczynkiem. Wierzymy, że każdy – nawet najbardziej wymagający gość – znajdzie tu coś dla siebie. Jeśli chodzi o zimowe noclegi w górach, trudno wskazać, co zrobiło na nas największe wrażenie. Z jednej strony magiczny klimat, z drugiej widok, który zapiera dech w piersiach. Nie bez powodu Górale oferują gościnność, która sprawia, że każdy pobyt jest doskonały. Poza tym – trzeba przyznać – w górach są bardzo atrakcyjne obiekty sylwestrowe.

SYLWESTER W GÓRACH Z KULIGIEM

Różnorodność polskich gór przyciąga turystów, którzy lubią spędzać czas na różne sposoby. Świeże powietrze, malownicze krajobrazy, trasy zjazdowe o różnym stopniu trudności, zabytki i atrakcje przygotowane specjalnie dla turystów, pozwalają nam na krótki pobyt, oderwanie się od codzienności, relaks i dobrą zabawę. Sylwestrowa przejażdżka w górach to świetny sposób na udany rodzinny pobyt, romantyczny wypad we dwoje lub szalony wypad z przyjaciółmi. Często są też specjalne oferty dla najmłodszych dzieci, aby rodzice mogli odpocząć, a dzieci nie nudziły się. Zabawy z animatorami, konkursy plastyczne i muzyczne to propozycja dla młodszych gości, którzy lubią aktywnie spędzać czas.

SYLWESTER W GÓRACH Z DZIEĆMI

Zabawa sylwestrowa daje wiele możliwości zabawy. Jest jednak kilka ważnych rzeczy, o których warto pamiętać, aby Twoje dziecko świetnie się bawiło. W sylwestra może być głośno – fajerwerki, rytmiczna muzyka i tłumy gromadzące się na miejskich placach mogą powodować nadmierną stymulację i sprawiać, że dzieci zbyt często się budzą. Aby impreza sylwestrowa w domu była udana, dostosuj ją do wieku, zainteresowań i własnych możliwości dziecka. Jeśli Twoje dziecko czuje się senne, zasugeruj, aby położyło się wcześniej spać i nie kazało mu czekać do północy. Dzięki temu Ty i Twoje dziecko będziecie następnego dnia w dobrym humorze. Dla dorosłych ośrodek przygotowuje bal sylwestrowy z muzyką graną przez DJ-a lub zespół grający na żywo. Ceny pakietów obejmują wykwintne menu, szampana o północy, występy Highland Band, koncerty gwiazd, pokazy sztucznych ogni i laserów oraz wiele innych atrakcji.

IMPREZY Z KAPELĄ GÓRALSKĄ

Zaproś grupę do spędzenia nocy w Highlands, a jesteśmy pewni, że będą bardzo zadowoleni z tej opcji. Nikt inny nie oferuje tyle frajdy co długi i szeroki teren, a jeśli chodzi o wyścigi najlepszych liderów, Górale nie mają sobie równych. Będziecie tańczyć, śpiewać przy dźwiękach kapeli góralskiej i słuchać gawędziarzy opowiadających ciekawe historie, legendy i dowcipy o mieszkańcach Tatr. Uczestnictwo w konkursach takich jak rozpoznawanie rodzajów sera, wbijanie gwoździ czy śpiewanie karaoke może być świetną zabawą. Będziesz miał niepowtarzalną okazję skosztować wyśmienitych potraw i oczywiście drinków premium. Wrażenia z takich wydarzeń pozostają w pamięci na długo. Wspólne spędzanie czasu sprzyja integracji. Można naprawdę odpocząć i zobaczyć, jak barwna jest kultura płaskowyżu. W czasie kuligów i ognisk organizowany jest nocleg. Dobry organizator jest w stanie pokazać uczestnikom wyjazdu wszystko, co region ma do zaoferowania.

Sylwester w górach 2022/2023 - oferty sylwestra w górach

Sylwester to wyjątkowy dzień i zgodnie z tradycją jest to dzień, w którym żegnamy stare i witamy nowe. Ludzie są oczywiście zwierzętami społecznymi i lubią uczestniczyć w uroczystościach grupowych. Świetną opcją dla zabieganych jest spędzenie tego magicznego dnia w wyjątkowej oprawie. Jeśli lubisz białą manię i jesteś fanem śniegu i sportów zimowych, powitanie Nowego Roku na stoku narciarskim to świetna opcja. Ten wyjątkowy wieczór w roku można spędzić w białym szaleństwie przy świetnej muzyce, na doskonale przygotowanym, oświetlonym światłem księżyca i fajerwerkami torze.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje