środa, 18 października 2023 07:31

Ten widok łamał serce. Siedziały przy martwej matce, porzucone na pastwę losu

Autor Katarzyna Jamróz
Ten widok łamał serce. Siedziały przy martwej matce, porzucone na pastwę losu

W miejscowości Kanna (powiat dąbrowski, gmina Bolesław) do przepustu w drodze ktoś wyrzucił suczkę z czterema szczeniętami. Matce maluchów nie udało się przeżyć. O sprawie poinformowało Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami - Oddział w Tarnowie. Pieski zostały zabezpieczone.

Nie wiadomo kiedy suczka odeszła. Jednak, jak informują pracownicy TOZ, było to na tyle dawno, że zapach sygnalizował, że coś jest nie tak. – Szczenięta nadal przy niej siedziały, choć nie mogła ich już żywić ani nie czuły ciepła jej ciała. Tylko przy matce były bezpiecznie. Ona zaspokajała ich wszystkie potrzeby, choć patrząc po tym jak umierała - sama nie miała nic i nic lub niewiele dobrego zaznała w życiu. Jej już nie możemy pomóc, zostanie tylko wspomnieniem w naszej pamięci, lecz jej dzieci mają szansę na piękne i długie życie – czytamy w zamieszczonym na Facebooku poście.

Maluchom cudem udało się przetrwać ostatnie dni. Zostały zabezpieczone. Urocze psiaki czekają na kochający dom. – Szczeniaczków jest czwórka, nie znamy jeszcze płci, sprawa jest dosłownie z ostatniej chwili. Gorąco prosimy o pomoc tym prześlicznym psim sierotkom – apeluje TOZ.

🐕‼️📣POSZUKIWANE DOMY ADOPCYJNE LUB TYMCZASOWE📢‼️🐕 Idą zmiany, zmienia się wszystko wokół nas, kroczymy z postępem ...

Opublikowany przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami-Oddział w Tarnowie Wtorek, 17 października 2023

Fot. Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami - Oddział Tarnów

Dąbrowa Tarnowska - najnowsze informacje

Rozrywka