W czwartkowy ranek (25 lipca) w miejscowości Stryszawa doszło do poważnego wypadku. Poszkodowany został mężczyzna. Na miejscu Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.
Do poważnego wypadku doszło prawdopodobnie podczas prac leśnych, w Stryszawie (przysiółek Hucisko). Na miejsce wezwano służby. Z uwagi na to, że wypadek zdarzył się w trudnodostępnym terenie, ratownicy dotarli do mężczyzny na quadach. Prawdopodobnie chodzi o upadek z dużej wysokości podczas prac leśnych. Poszkodowany jest nieprzytomny i nie reaguje na bodźce.
Mężczyzna ma zostać przetransportowany quadem do drogi, gdzie czekają już karetka oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Inf.: Sucha24








![[12.03.2026] Pogoda w Małopolsce na piątek. Sprawdź pogodę w swoim mieście](https://cdn.glos24.pl/2026/03/Zamek-Rabsztyn_w300.webp)










![[QUIZ] To oni decydowali o losach naszego świata. Sprawdź, czy potrafisz rozpoznać najpotężniejszych wodzów w dziejach](https://cdn.glos24.pl/2023/12/Najpot--niejsi-wodzowie-w-dziejach_w300.webp)