sobota, 5 czerwca 2021 19:54

Wieliczka. Gratulacje dla Izabeli Perz - podwójnej Mistrzyni Polski Młodzików w Tenisie Stołowym!

Autor Głos 24
Wieliczka. Gratulacje dla Izabeli Perz - podwójnej Mistrzyni Polski Młodzików w Tenisie Stołowym!

4 czerwca w Koźmicach Wielkich Burmistrz Wieliczki Artur Kozioł złożył gratulacje Izabeli Perz za wybitne osiągniecia sportowe - zdobycie podwójnego Mistrzostwa Polski Młodziczek podczas zawodów rozgrywanych w dniach 14-16 maja w Dębicy.

Gratulacje dla Izabeli, mieszkanki Koźmic Wielkich złożyli również: sołtys Koźmic Wielkich Dariusz Mitan oraz dyrektor Przedszkola Samorządowego w Koźmicach Wielkich i przedstawicielka Rady Sołeckiej Ewa Kaczor.

Słowa podziękowania i uznania skierowane też zostały do Rodziców Izabeli - Bożeny i Artura Perzów. - Sport kształtuje charakter, uczy wytrwałości i odwagi - to wspaniała szkoła życia. Doceniam zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonego celu. Aby odnieść sukcesy sportowe trzeba systematycznie trenować, znaleźć w sobie pasję do uprawianej dyscypliny. Dziękuje również Rodzicom za wspieranie Izabeli w spełnianiu marzeń. Jeżeli mierzyć - to bardzo wysoko, próbować dotrzeć na szczyt. Tak wspaniałe sukcesy sportowe potwierdzają, że jest to możliwe dzięki talentowi, determinacji i ogromnej pracy. - słowa te skierował Burmistrz Wieliczki do Mistrzyni w okolicznościowym grawerze.

inf. i foto: UMiG Wieliczka

Wieliczka

Wieliczka - najnowsze informacje