czwartek, 14 września 2023 09:45

Wielki sukces Artura Kozioła. Podpisy pod jego kandydaturą zebrane w kilka dni

Autor Głos 24
Wielki sukces Artura Kozioła. Podpisy pod jego kandydaturą zebrane w kilka dni

1007 podpisów z poparciem dla kandydatury burmistrza Wieliczki Artura Kozioła w nadchodzących wyborach parlamentarnych na posła, zostało zebranych w ciągu zaledwie kilku dni. W ten sposób mieszkańcy Krakowa i Gmin Metropolii dali wyraz poparcia w wyborach parlamentarnych dla kandydata samorządowego Artura Kozioła burmistrza Wieliczki, członka Ruchu Samorządowego TAK! Dla Polski.

– Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które złożyły swój podpis, co pozwoli mi na udział w wyborach w okręgu krakowskim. Cieszę się, że w ciągu zaledwie kilku dni osiągnęliśmy zakładaną liczbę podpisów osób wspierających, tak aby finalnie na listach poparcia była siódemka, czyli numer mojego miejsca na liście. – mówił Burmistrz Wieliczki.

– Wiem, że to początek naszych spotkań. Miejsce siódme na liście jeszcze bardziej motywuje mnie, by przybliżyć się do ,,podium". Pamiętajmy przy tym, że najważniejsze jest to, co zawiera się w haśle: "Nie śpij, bo cię przegłosują". Wolność, demokracja to również nasze autonomiczne wybory, to oddanie głosu. Nasze uczestnictwo w wyborach jest również ciągłym apelem o wzmocnienie wspólnot lokalnych – dodawał.

– Będziemy w tych wyborach głośno mówić o samorządności, także w zakresie finansowy, aby móc wspierać mieszkańców w ramach usług społecznych, takich jak: szkoły, przedszkola, żłobki, komunikacja miejska, bezpieczeństwo, czy dbałość o środowisko naturalne - podkreślał Artur Kozioł burmistrz Wieliczki.

Artykuł sponsorowany

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka