poniedziałek, 27 stycznia 2020 14:15

Wręczono Małopolskie Wektory Współpracy 2019

Autor Marzena Gitler
Wręczono Małopolskie Wektory Współpracy 2019

Blisko stu przedstawicieli małopolskich samorządów wzięło udział w kolejnym Forum Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Małopolski, które 24 stycznia odbyło się w Krakowie. Podczas wydarzenia wręczono Małopolskie Wektory Współpracy 2019 - nagrodę dla samorządów za współpracę z organizacjami pozarządowymi.

W konkursie Małopolskie Wektory Współpracy nagradzane są inicjatywy podejmowane przez samorządy lokalne wspierające rozwój społeczeństwa obywatelskiego.

Forum Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Małopolski

Forum Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Małopolski Dzielenie się doświadczeniem, podsumowanie minionego roku i plany na przyszłość - w Tauron Arenie w Krakowie odbyło się kolejne Forum Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Małopolski.

Gepostet von Telewizja Małopolska am Freitag, 24. Januar 2020

W tegorocznej, dwunastej edycji I miejsce przyznano Gminie Zakliczyn. II miejsce zajęła Gmina Biecz. III miejsce przyznano Gminie Dobczyce. Ponadto, wśród wyróżnionych znalazły się Gmina Skawina i Gmina Miasto Tarnów.

Konkurs Małopolskie Wektory Współpracy od dwunastu lat jest realizowany jest przez Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie Urzędy Miast, Gmin oraz Starostwa Powiatowe z Małopolski.

inf., foto i wideo: UMWM

Kraków - najnowsze informacje