środa, 9 sierpnia 2023 15:58

[AKTUALIZACJA] Wyszedł z plecakiem i nie wrócił

Autor Marzena Gitler
[AKTUALIZACJA] Wyszedł z plecakiem i nie wrócił

Wczoraj (7 sierpnia) w okolicach Jordanowa strażacy, policjanci i wolontariusze poszukiwali juhasa, który wyszedł z plecakiem z bacówki w okolicach Jordanowa (pow. suski) do Maruszyny i ślad po nim zaginął.

AKTUALIZACJA

Dziś wznowiono poszukiwania 43-latatka, który wyszedł 6 sierpnia wieczorem z bacówki i nie było z nim kontaktu. Akcję koordynowała suska policja. W poszukiwaniach mężczyzny wzięli udział ratownicy GOPR z Rabki wraz z zespołem z dronami, Ochotnicza Straż Pożarna - Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza z Myślenic, strażacy z OSP w Jordanowie i PSP Sucha Beskidzka oraz policjanci.  

Pan Andrzej, który zaginął 6 sierpnia został odnaleziony. Znajduje się już pod opieka ratowników - poinformowała Małopolska Alarmowo. Mężczyzna był poszukiwany od trzech dni.

#UWAGA #AKTUALIZACJA Poszukiwany zaginiony został odnaleziony. Jest cały i zdrowy. Aktualnie znajduje się pod opieką...

Opublikowany przez Małopolska Alarmowo Środa, 9 sierpnia 2023

Poszukiwania mężczyzny w okolicach Jordanowa w poniedziałek w nocy prowadzili strażacy OSP Jordanów, Bystra Podhalańska i Osielec, Policja, JRG z Sucha Beskidzka oraz Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Kęty i Podhalańska Grupa Poszukiwawczo Ratownicza. Teren przeczesywano na quadach. Niestety, wtedy nie udało się znaleźć mężczyzny.

Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka - najnowsze informacje

Rozrywka