piątek, 2 października 2020 13:52

Zabierz rodzinę na Święta w góry!

Autor Głos 24
Zabierz rodzinę na Święta w góry!

Przyznajmy – nie jest to łatwa decyzja. W końcu w naszej, polskiej świadomości, Święta kojarzą się z domem rodzinnym. To do niego zapraszamy gości, to tu spędzamy  wspólnie czas. Ale czy ważniejsza jest rodzina, czy sam dom? Cóż stoi na przeszkodzie, by rodzinną atmosferę  przenieść ze sobą w inne miejsce? Przecież można pojechać wspólnie na Święta i wcale nie będą one przez to gorsze. Ba, w wielu aspektach będą dużo lepsze.

Święta to nie tylko wypoczynek

Za tym, by móc usiąść wspólnie do stołu, nakrytego śnieżnobiałym obrusem, pod którym szeleści garść pachnącego siana, kryje się wiele przygotowań. To nie tylko sama kuchnia, z której gospodyni wychodzi nieraz przez kilka dni, piekąc, dusząc i gotując. Dwanaście potraw, plus do tego śniadania, obiady i kolacje dla odwiedzającej rodziny potrafią mocno zaabsorbować. W tym czasie gospodarz dzielnie pomaga sprzątać, starając się zapewne nie pchać zbyt mocno w oczy, by nie usłyszeć, co jeszcze trzeba zrobić. Dzieci z niecierpliwością wyglądają krewnych, dziadków, wujków, nie wspominając o prezentach od nich.

To wszystko jest nieodłącznym elementem Świąt, godzimy się z tym, ale drzemie jednocześnie myśl, że może by tym razem po prostu odpocząć? Organizując Święta w domu, zwłaszcza gdy zapraszamy na nie rodzinę, mamy małe szanse na prawdziwe wytchnienie. Co innego, jeśli wraz z rodziną udamy się na nie wspólnie. Tam, gdzie nie interesować nas będzie nic, prócz słodkiego relaksu.

Po prostu wystarczy zdecydować się na pakiet https://www.krzeptowki.com.pl/pakiet/swieta-bozego-narodzenia/ i spędzić Święta Bożego Narodzenia w Zakopanem. I będzie to genialna decyzja.

Święta w górach to jest to!

Dlaczego kierujemy was właśnie na Podhale, do Zimowej Stolicy Polski? Powodów jest wiele. Na przykład zima. Ostatnie lata w wielu częściach kraju nie były pod tym względem łaskawe, tu zaś na zimę faktycznie można liczyć. Z mrozem szczypiącym w policzki, ze śniegiem prószącym z nieba. To szansa by wspólnie pojeździć na nartach, sankach, czy nawet – zwłaszcza panowie to lubią – na skuterach śnieżnych. Przypomnieć sobie, jak wygląda prawdziwa zima i pokazać dzieciom, jak lepi się bałwana.

Wielkim atutem naszej propozycji jest spędzenie tego czasu faktycznie rodzinnie. Bo proponujemy wam Święta Bożego Narodzenia w domku góralskim. W tradycyjnej chacie, wykończonej drewnem, gdzie rzeźbienia, hafty i pejzaże za oknem od razu wprawiają w dobry nastrój. Cały domek dla siebie – a to oznacza, że rodzina jest razem, wspólnie mogąc spędzać dnie i wieczory. Lub też wedle woli korzystać z atrakcji Zakopanego i okolic, których przecież jest mnóstwo. Znajdą coś dla siebie miłośnicy wędrówek, narciarstwa, kuligów, spacerów, gorących term, leniuchowania, czy wędrówek w górę i w dół po Krupówkach.

Organizator pobytu, https://www.krzeptowki.com.pl/, to firma z tradycjami, ale też bogatym zapleczem. Oferta nie kończy się więc na samym noclegu, to też nie tylko smakowite posiłki i wysoki standard obiektu. To też możliwość skorzystania z kącika zabaw, w którym znikną maluchy, z grilla, przy którym starsi rozgrzeją się na pewno herbatą w góralskiej wersji. Z wypożyczalni sprzętu, by móc poszusować na nartach lub z dziećmi wybrać się na sanki. Wziąć udział w kuligu, najpiękniejszym przecież właśnie tu, w Tatrach. Wybrać się na ognisko, by gorąco bawić w zimowy wieczór, przy dźwiękach góralskiej muzyki.

Wszystkie te atrakcje pozwolą wam spędzić wspaniałe Święta Bożego Narodzenia w górach. I będą one nadal rodzinne, bo przecież będziecie wspólnie, razem, ze sobą.

Turystyka

Turystyka - najnowsze informacje