poniedziałek, 9 grudnia 2019 09:44

Żaluzje drewniane – stylowe osłony okienne w Twoim domu

Autor Artykuł sponsorowany
Żaluzje drewniane – stylowe osłony okienne w Twoim domu

Szukasz osłon okiennych innych niż rolety? W takim przypadku postaw na eleganckie żaluzje drewniane!

Zadaniem osłon okiennych jest nie tylko zapewnienie większej prywatności, ale również pełnią one dodatkowe funkcje – ochraniają przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz nagrzaniem pomieszczeń, poprawiają estetykę wnętrz, wygłuszają je, zapewniając lepsze parametry akustyczne. Dzisiaj firmy dostarczające osłony okienne, także wykonane na wymiar, mogą zaproponować swoim klientom dostęp do szerokiej gamy modeli. Wśród nich znajdują się nie tylko rolety, ale i żaluzje w Bielsku Białej od firmy Artroll.

Żaluzje – nie tylko aluminiowe

Najczęściej żaluzje kojarzone są jako aluminiowe. Teraz jednak możemy zdecydować się również na bardziej estetyczne żaluzje wykonane z drewna. Drewniane żaluzje poziome to doskonała propozycja do wielu wnętrz – tych urządzonych w stylu klasycznym i nowoczesnym, na przykład skandynawskim, rustykalnym, loftowym – industrialnym czy też kolonialnym. Drewno używane do produkcji żaluzji tego typu może posiadać różne kolory, dlatego można dostosować je indywidualnie do aranżacji całej przestrzeni. Sterowanie żaluzjami drewnianymi jest bardzo łatwe – możemy zmieniać ich wysokość oraz kąt nachylania przez pociąganie sznureczków i przekręcanie patyczków do sterowania, aby wpuścić do wnętrza odpowiednią ilość światła słonecznego.

Zamów żaluzje drewniane na wymiar!

Dzisiaj, gdy drewniane żaluzje cieszą się dużym zainteresowaniem, na ich zakup decyduje się coraz więcej osób. W sprzedaży znajdziemy żaluzje drewniane w gotowych rozmiarach – są one dostosowane do standardowych szerokości okien, na przykład 100 cm, 120 cm. Jeśli jednak chcemy mieć pewność, że żaluzje będą idealnie dopasowane, warto zdecydować się na te na wymiar. Wówczas firma wykonująca żaluzje Bielsko Biała czy w innym mieście będzie mogła dostosować je do wymiarów okna, a tym samym możemy mieć pewność, że będą one prezentowały się najlepiej. Z aktualnymi ofertami firm wykonujących osłony okienne, w tym także żaluzje drewniane na wymiar można zapoznać się przez internet.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje