piątek, 31 grudnia 2021 12:11

29-letnia matka trójki dzieci zmarła na Covid. Była antyszczepionkowcem

Autor Aleksandra Tokarz
29-letnia matka trójki dzieci zmarła na Covid. Była antyszczepionkowcem

Przeciwna szczepieniom matka trójki dzieci w mediach społecznościowych pisała między innymi, że „nie boi się Covid-19”. Zmarła z powodu zakażenia koronawirusem.

Bridget Jackson z Port Huron w stanie Michigan w USA zachorowała na COVID-19 pod koniec listopada. - Proszę wszystkich, abyście modlili się o moją siostrę. Jej płuca to twarda skała. Jest podłączona do respiratora – mówiła wówczas siostra kobiety.

W pierwszych dniach swojej hospitalizacji kobieta pisała na Facebooku między innymi, że „Covid jest do bani”. Dopytywała także o „ćwiczenia wzmacniające płuca”. 29-latka zmarła w szpitalu tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

29-latka zmarła w szpitalu tuż przed świętami Bożego Narodzenia. W pierwszych dniach hospitalizacji pisała na swoim Facebooku, że "Covid jest do bani". Dopytywała również o "ćwiczenia wzmacniające płuca". Jak podaje "Daily Mail", w październiku na COVID-19 zmarł również dziadek kobiety.

29-latka bagatelizowała zagrożenie związane z epidemią, krytykując w mediach społecznościowych covidowe obostrzenia. Sprzeciwiała się także obowiązkowi noszenia maseczek i szczepieniom. - To, że nie nosimy maski, nie oznacza, że nie szanujemy was. Twój strach jest twoim problemem – twierdziła.

Kobieta osierociła trójkę dzieci.

koronawirus najnowsze informacje

inf. RadioZet, fot. ilustracyjne/pixabay

Europa i świat

Europa i świat - najnowsze informacje

Rozrywka