czwartek, 5 listopada 2020 15:57

Betfan - nowy bukmacher podbija kraj

Autor Artykuł sponsorowany
Betfan - nowy bukmacher podbija kraj

Otóż co ciekawe, firma bukmacherska Betfan swój początek ma w roku 2019, czyli powstała dość niedawno, na dodatek co ciekawe bukmacher stał się popularny dość niedawno. Chociaż w tym nie ma nic dziwnego, z racji tego, że Betfan to firma założona przez doświadczonych bukmacherów, jednakże z racji tego, że jest to dopiero co założone przedsiębiorstwo, to oczywiście z powodu koronawirusa nie obyło się również bez kontrowersji. O tym jednak później – przejdźmy dalej!

Strona internetowa

Projekt strony jest bardzo świeży, ale duża ilość informacji i ilość początkowo może przyprawić cię o zawrót głowy. Dominuje żółty i zielony, chociaż każda zakładka ma inny kolor. Istnieje zakładka z zakładami sportowymi, w których można stawiać zakłady po lewej stronie, a kupony można umieszczać po prawej stronie. Z perspektywy gracza ważne informacje, takie jak kursy, promocje, czy obsługa klienta i metody płatności są również łatwe do znalezienia. Chociaż na pierwszy rzut oka strona może nas oszołomić, nie da się ukryć, że takie problemy na pewno będą rozwiązane w późniejszych wersjach strony.

Oferta bukmachera Betfan

Oferta zakładów sportowych jak na dopiero co początkującego bukmachera jest bardzo dobra. Betfan zapewnia blisko 30 wydarzeń sportowych. Wymienimy tylko te najważniejsze - piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej, siatkówka, piłka ręczna, boks, piłka nożna, kolarstwo, rugby. Warto jednak zwrócić uwagę na dwie kwestie. Po pierwsze bukmacher stawia zakłady na mniej popularne sporty, a po drugie zapewnia graczom coś, czego inni bukmacherzy nie mają, czyli ich doświadczenie w branży rozrywkowej. Betfan oferuje zakłady na mniej lub bardziej znane wydarzenia – na przykład zakłady na wydarzenia ekonomiczne, media, polityka, a nawet wydarzenia seriali, czy nawet wewnętrzne sprawy sportowców. Jak wszyscy wiemy, im wyższe kursy, tym większe prawdopodobieństwo, że gracz obstawi w grze. W głównych ligach piłkarskich marże są całkiem niskie. Dlatego wielu początkujących lubi obstawiać z Betfan, ponieważ wiedzą, że mogą liczyć na ofertę naprawdę przystępnych kursów.

Promocje

Aby wejść na rynek bukmacherski i wyrwać coś dla siebie, to musisz przedstawić ofertę, która zachęci graczy do zostania twoim klientem. Nie inaczej jest w przypadku betfana, ponieważ ten buk ma dobry pakiet powitalny, który zawiera trzy bonusy od depozytu. Łącznie możesz otrzymać do 3000 zł (1000 zł na jedną płatność). Niestety warunki wypłacania tego bonusu są bardzo trudne do zrealizowania. Dlatego jeśli chcesz skorzystać z tej oferty Betfan, musisz być przygotowany tak, że prawie nie masz szans na wypłatę wygranej z twojego konta.

Rejestracja

Podczas rejestracji nie ma potrzeby dostarczania zeskanowanej kopii numeru konta ani dodatkowego dowodu osobistego. Betfan zapewnia również dużą wygodę graczom. Formularz rejestracyjny obejmuje tylko dwa kroki. Musisz podać swój adres e-mail, hasło, numer telefonu, imię i nazwisko, numer PESEL oraz wpisać kod promocyjny (najnowszy kod promocyjny betfan to ,,BETONLINE”). To wystarczy, aby móc korzystać z pełni możliwości naszego konta oraz obstawiać jak nam tylko się żywnie podoba (oczywiście o ile mamy na to pieniądze).

Aplikacja na telefn

Aplikacja od Betfan jest dostępna wyłącznie na telefony z systemem Android i iOS. Pod względem funkcji, główne najbardziej przydatne są powiadomienia push i możliwość oglądania transmisji meczów. Oczywiście najważniejsze jest zapewnienie kompleksowych zakładów przedmeczowych i błyskawicznych, szybkie płatności i dostęp do statystyk.

Kontrowersje związane z Betfan

Oczywiście wielu graczy, którzy obstawiali Betfan, zostało zaskoczonych przez nagłą decyzję o zawieszeniu działalności tegoż oto bukmachera. Z jednej strony była to decyzja oczywista, ale z drugiej faktycznie spowodowała onieśmielenie wielu klientów przez tego bukmachera, a jego opinia nieco przez to podupadła. Decyzję tę można posądzić o prawidłowe założenia finansowe, ale z drugiej strony być może kierownictwo firmy nie przewidziało ogromnych konsekwencji złego PR, co zostało pokazane klientom poprzez zawieszenie działalności. Przecież najgorsze jest opisanie swojej firmy jako niestabilnej firmy, która może dosłownie „odłączyć” wtyczkę w dowolnym momencie, co ma bardzo niekorzystny wpływ na ogólną opinię danego bukmachera.

Tak naprawdę Betfan nie zdobył jeszcze dobrej opinii wśród wielu uczestników, co nie jest zaskakujące - w końcu firma działa dopiero od roku, więc jej oferta nie osiągnęła zbyt wiele. Oczywiście największym zarzutem jest to, że chociaż bonus na start może wydawać się atrakcyjny, to jest to duże wyzwanie. Nie wspominając o tym, że notowania zakładów na żywo są nadal trywialne, ale są to typowe problemy bukmacherów dla początkujących i na pewno zostaną rozwiązane w przyszłości.

Sport

Sport - najnowsze informacje