środa, 9 września 2020 09:57

Biustonosze samonośne ‒ prawdziwy hit

Autor Artykuł sponsorowany
Biustonosze samonośne ‒ prawdziwy hit

Biustonosze samonośne to ostatnimi czasy prawdziwy hit. Tego typu staniki doskonale podtrzymują biust i sprawdzają się z różnego typu kreacjami - przede wszystkim z tymi bez pleców lub z głębokimi dekoltami. Co jeszcze warto wiedzieć na ten temat? Poniżej najistotniejsze informacje. Zachęcamy do lektury!

Biustonosze samonośne w odróżnieniu od biustonoszy tradycyjnych nie mają ramiączek. To nie jedyna różnica, takie modele nie są zapinane na haftkę z tyłu lub z przodu ‒ przyklejamy je do piersi. Tak samo jak ma to miejsce w przypadku staników tradycyjnych, rozróżniamy kilka rodzajów staników samonośnych, na przykład:

  • modele motylkowe
  • modele z obniżonym dekoltem
  • modele samonośne ściągające
  • modele samonośne okrągłe
  • i wiele innych

Biustonosze samonośne najczęściej dostępne są w kolorach takich, jak cielisty, biały, czarny.

Zalety biustonoszy samonośnych

Jakie są zalety biustonoszy samonośnych, jest ich wiele, wśród najistotniejszych wymienić można takie, jak:

  • dobre podtrzymywanie biustu
  • podkreślenie kobiecej sylwetki
  • duży komfort noszenia
  • łatwe utrzymanie w czystości ‒ po zdjęciu wystarczy wyczyścić biustonosz ciepłą wodą i mydłem

Biustonosz samonośny - idealny do wieczorowych kreacji

W przypadku wielu kreacji, na przykład sukienek bez pleców, bluzek bez ramiączek, sukienek z głębokim dekoltem, wiele pań ma problem z doborem biustonosza.

Tradycyjne staniki z ramiączkami nie do końca sprawdzają się i często obniżają estetykę kreacji. Tradycyjne staniki z odpiętymi ramiączkami niezbyt dobrze podtrzymują biust, co sprawia, że panie czują się niekomfortowo. Rozwiązaniem idealnym są tutaj biustonosze samonośne.

Gabriel Salon Bielizny ‒ profesjonalny brafitting

Pamiętajmy, że zarówno biustonosz samonośny, jak i każdy inny, powinien być w odpowiednio dobrany ‒ tylko wtedy będziemy czuć się komfortowo i wyglądać doskonale. Tutaj nieoceniona okaże się pomoc brafitterki. Wszystkim paniom polecamy specjalistki z salonu bielizny Gabryjel. Brafitterki z wieloletnim stażem dobiorą odpowiedni biustonosz, odpowiedzą na eventualmente pytania i doradzą w każdej kwestii z zakresu bielizny.

Podsumowanie

Biustonosze samonośne, czyli biustonosze bez ramiączek oraz zapinanego na plecach paska, to rozwiązanie, na które decyduje się wiele pań. Taki biustonosz jest bardzo wygodny i, jeśli tylko jest dobrze dobrany, doskonale podtrzymuje biust. Panie, które nie czują się na siłach, aby samodzielnie wybrać biustonosz, mogą skorzystać z pomocy brafitterki.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje