poniedziałek, 11 stycznia 2021 09:55

Bukmacherzy w Polsce

Autor Artykuł sponsorowany
Bukmacherzy w Polsce

Dla wielu graczy wybór bukmachera na start to zwykle spory dylemat - nic dziwnego, wszak na rynku jest obecnie ponad 20 bukmacherów, a każda firma oferuje inne promocje, oferty i inne rzeczy. Co więc warto wziąć pod uwagę przy wyborze bukmachera?

Jak zacząć?

Naturalnie wielu typerów zaczyna swoją przygodę poprzez albo kliknięcie w reklamę danego bukmachera, bądź też wyszukanie ich strony w internecie. Co ciekawe, wiele osób rezygnuje z metody umieszczania kuponów w swoich smartfonach, ponieważ rozmiar ekranu jest mały, a wygoda korzystania z aplikacji czy stron mobilnych jest bardzo mała, nie wspominając o tym, że instalowanie takich aplikacji jest niezbyt łatwe.

Przy wyborze bukmachera ważna jest także wygoda płatności

Większość bukmacherów zapewnia swoim klientom swoje rozwiązania, które są jedną z najpopularniejszych metod płatności na rynku gier, ale wciąż odbiegają od światowych standardów. Niemniej jednak warto tutaj polecić Fortunę lub STS. Polecamy nawet przeczytać opinie STS - bo naprawdę ta firma ma wielu zwolenników. Do płatności użyjemy portfela elektronicznego, systemu PayU lub DotPay, szybkiej płatności elektronicznej (Paysafecard) oraz BLIK, co może znacznie ułatwić ci wpłaty.

Niestety, większość bukmacherów zapewnia jedynie wygodę wpłat. Jednakże firmy bukmacherskie zwykle wydłużają czas wypłaty do 24 godzin. Ma to zachęcić graczy do wykorzystania zgromadzonych na swoim koncie środków. Wiele osób narzeka na tę praktykę i zwraca uwagę, że łatwość płatności jest jednym z decydujących czynników przy wyborze bukmachera.

Bonusy na start

Oczywiście wielu graczy weźmie pod uwagę również bonus na start przy wyborze buka, a ci bardziej przebiegli zwykle korzystają z informacji o ofertach buków i kodach promocyjnych. Taką wiedzę często pokazuje ranking bukmacherów. Taki spis polecanych firm obrazuje najlepsze aktualne promocje.

Rejestracja u bukmacherów – jak to wygląda?

W Polsce każdy legalny bukmacher musi wymagać od graczy zeskanowania przedniej i tylnej strony dowodu osobistego, co dla wielu potencjalnych uczestników ułatwia rezygnację z gry. Dla wielu graczy kolejnym kłopotem jest podanie numeru konta bankowego. Jednak naturalnie, jeśli gracz pominie te nieprzyjemne kroki, zwykle rejestracja nie będzie trwać długo, ponieważ przeciętny gracz poświęca na rejestrację około 10 minut.

Oczywiście mówimy o kontach standardowych, ale nadal możesz utworzyć konto tymczasowe! Jednak posiadanie konta tymczasowego ma swoje wady. Po pierwsze, zazwyczaj nie masz prawa otrzymać darmowego depozytu podczas rejestracji, po drugie, kwota Twojego zakładu jest ograniczona, po drugie, nie możesz wypłacić zdeponowanych pieniędzy, aby wygrać pieniądze. Dopiero po zakończeniu całego procesu rejestracji otrzymasz bonus bez depozytu, postawisz wyższy zakład i wypłacisz zgromadzone środki z konta gracza.

Który bukmacher jest najlepszy?

Warto tu wspomnieć o legalnej firmie bukmacherskiej STS. Jest najstarszym bukmacherem w Polsce, oferującym najszerszą ofertę w sportach tradycyjnych, wirtualnych zmaganiach sportowych i e-sporcie, nie wspominając o tym, że jako pierwszy pozwala na obstawianie gier karcianych online. Oczywiście pomimo tego, że jest to obejście prawa, Betgames STS jest całkowicie legalne i jest to naprawdę wyjątkowa oferta od bukmachera dla polskich promotorów umiejętności. Warto jednak wspomnieć, że STS nie zawsze zapewnia najwyższe kursy.

Bukmacher Fortuna często celowo daje wyższe kursy niż STS, aby zachęcić większość graczy STS do obstawiania u siebie. Oczywiście Fortuna nadal jest bardzo dobrą firmą, najważniejsze jest to, że jest legalnym bukmacherem, ale z drugiej strony należy zaznaczyć, że jej notowanie nie jest tak szerokie jak STS. Dlatego naszym zdaniem STS zdobył tytuł najlepszego bukmachera - ale pamiętaj, że bukmachera może Ci się nie podobać - dlatego zachęcamy do skorzystania z rankingu bukmacherskiego, abyś mógł wybrać najlepszą ofertę dla ciebie. W ten sposób będziesz wiedział, u którego bukmachera warto jest obstawiać, a z obstawiania u którego trzeba zrezygnować.

Sport

Sport - najnowsze informacje