czwartek, 3 marca 2022 12:41

Butla z helem do balonów - kupić czy pożyczyć?

Autor Artykuł sponsorowany
Butla z helem do balonów - kupić czy pożyczyć?

Balony to bez najmniejszej wątpliwości jeden z najwspanialszych elementów dekoracyjnych, jakie można sobie wyobrazić. Są stosunkowo tanie, a gwarantują doskonały wystrój wnętrza i plenerów na każdą okazję. Żeby jednak faktycznie prezentowały się wyjątkowo dobrze, trzeba odpowiedniego gazu, którym wypełnimy ich wnętrze. Butla z helem do balonów w przypadku nieco większych imprez jest zatem doskonałym wyborem dla organizatorów. To element wyposażenia, który zapewni pożądany rezultat i sprawi, że każda okoliczność wymagająca odpowiedniej oprawy takową otrzyma. Co warto wiedzieć?

Ile kosztują butle z helem?

Organizatorzy nieco większych imprez, w których balony odgrywają sporą rolę powinni się zastanowić nad kilkoma kwestiami. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę przewidzianą ilość balonów na danej imprezie i wówczas zorientować się, czy kupno butli z helem do balonów ma większy sens czy może znacznie lepszym rozwiązaniem będzie wypożyczenie takiego sprzętu. Na rynku można spotkać się z wieloma modelami o dosyć różnej pojemności. Ciekawym i właściwie dosyć opłacalnym rozwiązaniem są niewielkie butle, które są w stanie nadmuchać helem około pięćdziesięciu balonów. Tego rodzaju butle można dostać już za nieco ponad sto złotych. Miłym dodatkiem może być to, że butle z helem do balonów prezentują się bardzo ładnie. Można powiedzieć śmiało, że pod względem designerskim są pewnego rodzaju majstersztykiem. Nie będą jednak dobrym wyborem w przypadku szykowania się na znacznie większą imprezę, która będzie wymagała znacznie większej ilości balonów. Wówczas kupowanie kilku butli nie będzie miało większego sensu.

Wypożyczanie butli z helem

W niektórych przypadkach o wiele korzystniejszym rozwiązaniem będzie wypożyczenie butli. Cena wypożyczenia pełnej butli z helem, dzięki której będzie można nadmuchać ponad 150 sztuk standardowych balonów oscyluje wokół 360 zł. Jest to zatem kwota, która w przeliczeniu o wiele bardziej nam się opłaci niż kupowanie butli. Nie trzeba się również przejmować utylizacją samej butli lub zwrotem. Podpisując umowę z firmą wypożyczającą tego rodzaju butle, otrzymujemy sprzęt, ale jednocześnie konieczność oddania butli w wyznaczonym terminie. To niezwykle wygodna propozycja dla osób, które pragną udekorować wnętrze lub plener w sposób wyjątkowy i jednocześnie najmniej kosztowny. Ponad sto balonów o standardowych rozmiarze to już element dekoracyjny, który zrobi wrażenie bez względu na wielkość powierzchni. Warto wziąć pod uwagę renomowane firmy, które cieszą się już pewnego rodzaju uznaniem. Warto również podkreślić, że balony wypełnione helem utrzymują się w powietrzu nawet do przeszło dwóch tygodni. Bardzo ważnym jest, aby przed wypożyczeniem skontaktować się z daną firmą w celu ustalenia terminu. Należy to zrobić z pewnym wyprzedzeniem, by rezerwacja okazała się możliwa. Z firmą tego rodzaju podpisuje się umowę. Niektóre z nich oferują płatność zwrotnej kaucji. Trzeba się również upewnić, jaki jest termin wypożyczenia, który na ogół nie przekracza jednego tygodnia roboczego.

Zapraszamy do sklepu Lilkaparty, gdzie kupisz balony i akcesoria imprezowe na różne okazje.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje