czwartek, 5 listopada 2020 15:28

Dlaczego wygrywanie u bukmachera stało się ciężkie?

Autor Artykuł sponsorowany
Dlaczego wygrywanie u bukmachera stało się ciężkie?

Nie da się ukryć, że aby wygrywać u bukmachera, trzeba się namęczyć. Jednakże w ostatnich czasach, to stało się jeszcze trudniejsze, bo w końcu musisz wziąć pod uwagę to, że z racji poniesionych strat z powodu pierwszej (no i teraz kolejnej) kwarantanny o wiele ciężej będzie ci odnieść zwycięstwo na zakładach. Jednakże dlaczego tak się stało? O tym już za chwilę!

Marże są wyższe

Każdy gracz powinien mieć świadomość, że większość bukmacherów będzie próbowało odzyskać pieniądze utracone w ostatnich miesiącach, zwiększając swoje marże lub zmieniając zasady promocji, co utrudni Ci wygraną. Jeśli absolutnie nie zależy nam na wygranej, to ta zmiana nie jest dla ciebie pewnie ważna. No może poza tym, że nasza ulubiona drużyna może nie grać w tym okresie, to dlatego, że właśnie zakończył się najbardziej pracowity sezon sportowy. Obecnie ostatecznie trudno jest znaleźć swoje miejsce w zakładach sportowych, nie mówiąc już o tym, że koronawirus utrudnił wygraną, bo bukmacher nie rozważał oddania „zwycięstwa” graczowi, co jeszcze bardziej utrudniłoby wygraną.

Kursy bukmacherskie też spadły, ale nigdy nie powinniśmy traktować ich zbyt poważnie, ponieważ bukmacherzy nierzadko dokonują w nich szybkich zmian. Co ciekawe, czasami nawet zakłady z niższymi kursami mogą zastąpić zakłady z wyższymi kursami podstawowymi, aby osiągnąć zysk (o ile użyjesz odpowiednich modyfikatorów). Zależy to od tego, jak łączysz swoje zakłady, ale najpierw spróbuj znaleźć lepsze kursy, ponieważ wtedy będzie ci łatwiej wygrać.

Nie obstawiaj zakładów na żywo!

Możliwość obstawiania w czasie rzeczywistym wydaje się być dobrym pomysłem na szybkie wzbogacenie się, z drugiej strony, jest to największa pułapka dla graczy, którzy próbują coś wygrać. Kiedy widzimy wysokie kursy, możemy stracić panowanie nad sobą, a impulsywne zakłady zwykle kończą się stratami. Oczywiście większość graczy często stawia zakłady, a co gorsza, przegrane często prowadzą do chęci szybkiego wygrania, prowadząc do większych strat. Jest to częsty błąd, który gracze często popełniają i często podejmują ryzyko przy obstawianiu zakładów, dlatego chociaż jest to dobry sposób na zwiększenie ekscytacji, nie myśl o większej wygranej.

Bonusy bukmacherskie

Z punktu widzenia buka idealnym rozwiązaniem jest sytuacja, w której gracz traci przyznane mu wolne środki. Mniej uczciwi bukmacherzy o słabej reputacji wymagają od swoich klientów obrotu bonusem po wysokich kursach. Oczywiście firma bukmacherska wykorzysta to nie tylko w bonusie powitalnym, ale także w kolejnych bonusach lojalnościowych i darmowych zakładach. Zastanawiasz się, co możesz zrobić, jak zwiększyć swoje szanse na wygraną dzięki bonusom bukmacherskim? Niestety, ponieważ bonusy i promocje bukmacherskie wymagają transakcji i są powszechnym narzędziem większości bukmacherów, nic nie możemy tutaj zrobić. Wszystko, co możemy zrobić, to uważnie przeczytać warunki bonusu, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek w przyszłości.

Zarejestruj się u kogoś innego

Mówiąc o grach losowych, warto zarejestrować się u innego bukmachera, aby otrzymać kolejny bonus powitalny. Oczywiście pamiętaj, aby wybrać bukmachera oferującego najlepsze warunki do obstawiania - w przeciwnym razie trudno będzie Ci uzyskać taki bonus, jak chcesz. W przypadku nowych graczy, którzy nie mają szans na postawienie tego bonusu, nawet jeśli niektórym z nich się powiedzie, buk raczej nie zwróci na to uwagi.

Czy warto jest nadal obstawiać?

Zapewne zadajesz sobie pytanie – czy lepiej jest może przeczekać ten trudny okres? Otóż jeśli się wahasz, to najlepiej jest przeczekać i zamiast obstawiać, lepiej będzie typować zakłady bukmacherskie. W końcu to pomoże ci w przyszłości łatwiej przewidzieć wyniki danych zakładów, a ty nie stracisz gotówki, prawda? Nie wiesz na czym polega typowanie? Otóż mniej więcej na tym, że zamiast przeznaczać gotówkę na dany zakład, obstawiasz zakład ,,w myślach” zamiast dawać swoje środki bukmacherowi. Na początku wydaje się to dość bzdurne, ale daje ci to wielkie pole do popisu, i na dodatek nie będziesz musiał tracić swoich pieniędzy, prawda? Dlatego też warto jest to wypróbować, bo kto wie, może ci się akurat to przyda w twojej karierze typera.

Zabawa

Oczywiście, jeśli Twoim jedynym celem jest pobudzanie twoich emocji, to z pewnością te zmiany cię nie dotyczą. Ale pamiętaj, że Twoje szanse na wygranie zakładu są bardzo małe, nie wspominając o tym, że buk pobiera depozyt za każdy Twój zakład, nie mówiąc już o 12% podatku od każdego zakładu, chociaż teoretycznie jest on oczywiście to bukmacherzy powinni zapłacić ten podatek. Dlatego nawet jeśli masz trochę „niepotrzebnej” gotówki i chcesz się dobrze bawić, najlepiej jest rozważyć jej mądre wykorzystanie, ale czy to powinno być akurat na zakładach? Cóż, tylko od ciebie to zależy, więc wybierać musisz już sam.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje