środa, 10 lipca 2024 14:10

"Królowa" zamieszka w Małopolsce? Dom prawie zbudowany

Autor Antonina Sydor
"Królowa" zamieszka w Małopolsce? Dom prawie zbudowany

Górskie wyżyny nęcą stojących wysoko celebrytów. Doda, wliczana w poczet najsłynniejszych polskich piosenkarek, wraz ze swoim partnerem postanowiła wybudować dom w górach Beskidu Sądeckiego.

Doda, czyli Dorota Aqualiteja Rabczewska, zaznajomiła się z Sądecczyzną w chwili związania się z Dariuszem Pachutem, którego kolebką był właśnie powiat nowosądecki. Mężczyzna często zabierał tam ukochaną na rowerowe przejażdżki czy górskie wyprawy, nie jest więc zaskoczeniem, że para postanowiła odpocząć od gwaru tłocznej Warszawy i zaznać ukojnej ciszy i sielskości Beskidu na dłużej. Nie oznacza to jednak wyrzeczenia się wygód. Nowo powstający dom będzie równie luksusowy i okazały, co ich warszawski apartament. Budynek ma posiadać jedno rozległe piętro, przeszklone ściany, z których rozpościera się malowniczy krajobraz Beskidu Sądeckiego, taras oraz saunę.

Sama piosenkarka zrezygnowała z upubliczniania swojego prywatnego życia, ale na Instagramie Dariusza Pachuta swego czasu pojawiały się relacje z aranżowania nowej przestrzeni, a precyzyjniej z mozolnego kopania w przydomowym ogródku. Partner Dody nie kryje, że póki co świeżo wybudowany dom wymaga wykonywania mało wykwintnej i dostojnej formy pracy.

Przypomnijmy, że 40-letnia obecnie piosenkarka zadebiutowała już w roku 1998 występując w mucicalach Teatru Buffo. W następnych latach zbierała oklaski jako członkini zespołu Virigin, a w 2007 wydała swoja pierwszą solową płytę "Diamond Bitch". Utwory, które przyciągnęły dziesiątki milionów słuchaczy to "Melodia ta" czy "Nie daj się". Jej ostatnie produkcja to "Nie żałuję". Rozwijając się jako solistka, nie rezygnowała z kariery aktorskiej. Doda była producentką kreatywną "Dziewczyn z Dubaju" zaś w filmie "Pitbull. Ostatni pies" mogliśmy zobaczyć ją w roli Miry. Ze względu na odważne sesje zdjęciowe czy wypowiedzi jest osobowością wzbudzającą kontrowersje i zgorszenie, niemniej jednak w mediach społecznościowych śledzą ją niemalże 2 miliony użytkowników.

O Dariuszu Pachucie z pochodzącym z Zabrzeży koło Łącka w powiecie nowosądeckim w Małopolsce, zrobiło się głośno na początku 2022 roku za sprawą jego ówczesnej partnerki, Doroty Gardias. Od wiosny 2023 roku zaczął spotykać się z Dodą. Podróżnik, sportowiec, twórca projektu Korony Wodospadów, którego celem jest zdobycie 10 najwyższych wodospadów na świecie i zjazdu z nich na linach i tata dwójki dzieci, jest bardzo popularny nie tylko na Sądecczyźnie. Jego konto na Instagramie obserwuje 136 tys. internautów.

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka