czwartek, 30 kwietnia 2020 09:37

DPS w Bobrku otrzymał potrzebną pomoc. Dyrektor dziękuje

Autor Katarzyna Domagała
DPS w Bobrku otrzymał potrzebną pomoc. Dyrektor dziękuje

Domy pomocy społecznej są szczególnie narażone na rozprzestrzenianie się koronawirusa, dlatego tak ważne jest dostarczanie im podstawowych środków ochrony osobistej. O pomoc w tej sprawie apelował niedawno Mariusz Sajak, dyrektor DPS-u w Bobrku. Placówka otrzymała potrzebne wsparcie, za co dziś dziękuje.

W ostatnich dniach wsparli nas m.in.:  Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu (10 tys. zł zł i 500 maseczek chirurgicznych), Burmistrz Chełmka (500 maseczek), firma PACCOR Polska Sp. z o.o. (100 przyłbic ochronnych, 200 szt. rękawiczek), LKS Iskra Brzezinka (kombinezony i maseczki ochronne FFP3) oraz chcący pozostać anonimowi opiekunowie prawni mieszkańców, pracownicy DPS, przyjaciele, znajomi (maseczki, rękawiczki, kombinezony) – pisze dyrektor Sajak na profilu facebookowym placówki.

Z kolei 250 litów płynu do dezynfekcji, 1000 maseczek chirurgicznych przekazała Fabryka Maszyn i Urządzeń “OMAG” Sp. z o.o.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy bezinteresownie wspierają Nasz Dom. Bardzo dziękujemy za okazane nam serce!!! – napisał Mariusz Sajak.

Źródło: powiat-oswiecim.pl

koronawirus najnowsze informacje
Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje

Rozrywka