poniedziałek, 27 czerwca 2022 08:18

Filtr do butelek Dafi – co warto wiedzieć przed zakupem

Autor Artykuł sponsorowany
Filtr do butelek Dafi – co warto wiedzieć przed zakupem

Butelka wody podczas spaceru lub intensywniejszej aktywności pozwala na szybkie ugaszenie pragnienia. Wygodnie jest mieć szybki dostęp do czystej wody, dlatego dobre rozwiązanie stanowi butelka Dafi. Kluczową rolę odgrywają filtry Dafi. Gdy jeden się zużyje, wystarczy wymienić na kolejny. Dzięki temu nie trzeba ciągle kupować butelek z wodą źródlaną. Wystarczy wlać wodę kranową do butelki, a filtr usunie zanieczyszczenia. Jak działa filtr?

Filtr Dafi – sposób działania

Butelki Dafi są lekkie i poręczne, a na dodatek wodę do nich można pobrać z dowolnego kranu. Po wlaniu wody filtry do butelki Dafi zatrzymują zanieczyszczenia. Nalewana woda spływa w dół, przechodząc przez wkład filtrujący. W ten sposób woda w komorze zostaje pozbawiona niepożądanych substancji. Jest to prosty sposób na szybkie ugaszenie pragnienia z dbałością o zdrowie. Wody nie trzeba przegotowywać. Trzeba tylko pamiętać o systematycznej wymianie filtra.

Jakie substancje usuwają filtry do butelek Dafi? Woda kranowa jest uznawana za zdatną do picia, ale w rzeczywistości znajdują się w niej zanieczyszczenia, które psują smak i mają niekorzystny wpływ na zdrowie. Filtry Dafi nie są w stanie usunąć wszystkich zanieczyszczeń, ale skutecznie radzą sobie z eliminowaniem chloru, który stosuje się do uzdatniania wody w sieciach wodociągowych. Oprócz tego usuwają metale ciężkie takie jak miedź i ołów, a także zanieczyszczenia organiczne oraz pestycydy. Zatrzymują również zanieczyszczenia mechaniczne.

Filtr do butelki Dafi – jak używać?

Butelki filtrujące zapewniają wygodny dostęp do świeżej i idealnie czystej wody. Skutecznie zastępują plastikowe butelki, przyczyniając się tym samym do ochrony środowiska. Stanowią ekonomiczne rozwiązanie. Aby zawsze czerpać z nich wszystkie korzyści, zadbaj, aby filtr do butelek Dafi wymieniać co 150 litrów przefiltrowanej wody. W przeciwnym razie mogą trafiać do niej zanieczyszczenia, które zgromadziły się na filtrze. Producent podaje na opakowaniu, jak często potrzebna jest wymiana. W zależności od typu filtra wskazania mogą się różnić.

Postępowanie zgodnie z instrukcją sprawia, że filtry do wody Dafi spełniają swoją funkcję w stu procentach. Za ich skuteczność odpowiada konstrukcja butelki, ale przede wszystkim zastosowanie wkładu węglowego. To dzięki niemu w przefiltrowanej wodzie nie wyczujesz smaku ani zapachu chloru. Usuwa wiele substancji, które mogą negatywnie wpływać na zdrowie człowieka. Przed włożeniem nowego filtra należy go wymoczyć w świeżej wodzie, a potem przepłukać kilka razy. Dzięki temu zyskasz pewność, że wkładasz zupełnie czysty i działający filtr. Sprawdź ofertę filtrów do butelek na stronie: Strefafiltrow.pl/filtr-Dafi-do-butelki

Jakie zalety mają butelka i filtr do wody Dafi?

Możliwość skorzystania z czystej i zdrowej wody w każdej chwili to największa korzyść, jaką zapewnia filtr Dafi. Butelka jest poręczna i lekka, dzięki czemu trzyma się ją komfortowo i nie obciąża mocno plecaka podczas wędrówek. Warto wybrać butelkę z wkładem filtrującym ze względu na obniżenie kosztów – na wodę butelkowaną wydaje się zdecydowanie więcej pieniędzy. Sięgając po nią, przyczynisz się również do dbałości o środowisko naturalne.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje