środa, 14 października 2020 10:39

InPost – czy wiesz co ma do zaoferowania ten kurier?

Autor Artykuł sponsorowany
InPost – czy wiesz co ma do zaoferowania ten kurier?

Cudze chwalicie – swego nie znacie! To przysłowie można przypisać do wielu sytuacji. Jedną z nich jest wybór produktów i usług. Wiele polskich firm oferuje naprawdę świetne rzeczy, jednak my o tym nawet nie wiemy. Czasem dzieje się też tak, że kupujemy te produkty i korzystamy z tych usług, a nie spodziewamy się, że są one polskie! Dziś pokażemy Wam, że naprawdę nasze krajowe firmy mogą być strzałem w 10 i powodem do domu. Zajmiemy się dokładnie kurierem InPost. Warto poznać bliżej jego ofertę i dowiedzieć się, jak wyrosło tak świetnie działające przedsiębiorstwo.

Kurier InPost – jak powstała i rozwijała się firma?

InPost to stosunkowo młoda firma. Na polskim rynku mamy znacznie więcej kurierów, którzy mają już wieloletnie doświadczenie. Mimo wszystko InPost staje z nimi na równi i jest sprawdzoną firmą przez miliony klientów. Firma powstała dokładnie w 2006 roku. Swoją siedzibę ma w Krakowie – mieście królów Polski! InPost to właściwie spółka akcyjna, która należy do grupy Integer. Doświadczenie grupy oraz odpowiednie przygotowanie pod otworzenie firmy kurierskiej pozwoliło na sukces już w pierwszych latach funkcjonowania. InPost szybko stał się wiceliderem na rynku. Obecnie firma skupia się przede wszystkim na e-commerce i rozwija swoją sieć paczkomatową.

Kurier InPost i sukces w branży

Firma ta działa na cały obszarze Polski. Świadczy usługi kurierskie oraz dostawy do paczkomatów. Ma własne zaplecze logistyczno-techniczne, co pozwala na pracę na wysokim poziomie. Obecnie InPost to ponad 6000 paczkomatów w setkach miast w Polsce. Firma wyszła także poza granice naszego kraju. Przez pewien czas InPost dostarczał przesyłki do innych krajów, chciał rozwijać tam także sieć paczkomatową, jednak okazało się to nie być najlepszym rozwiązaniem. Dużo większe korzyści przyniosło skupienie się na rynku krajowym i rozwijanie właśnie tej strefy. Z każdym miesiącem przybywa nowych paczkomatów w różnych miejscach w Polsce. Zarówno w dużych miastach, jak i poza nimi, w małych miejscowościach. Paczki mogą dotrzeć wszędzie!

Ceny InPost – czy to się opłaca?

Sieć paczkomatów pozwoliła na znaczne obniżenie cen wysyłki paczek. Obecnie cennik InPost (https://allekurier.pl/cennik/inpostcourier) jest jednym z najbardziej atrakcyjnych cenowo. Paczkomaty są naprawdę tanie (https://allekurier.pl/cennik/inpost-paczkomaty), trochę droższe są dostawy od drzwi do drzwi. Jednak obie formy dostawy są bardzo konkurencyjne dla całego rynku. InPost cały czas się rozwija i oferuje coraz to nowsze rozwiązania technologiczne. Dużym krokiem na przód okazała się być aplikacja mobilna, która umożliwia nam nawet otwieranie zdalne skrytek w paczkomatach. Koniecznie sprawdź, jakie jeszcze ma możliwości! To ogromne ułatwienie, które jeszcze bardziej usprawnia cały proces odbierania paczek. Wygodnie, szybko i tanio – czego chcieć więcej od przesyłek kurierskich? Jeśli jeszcze nie korzystałeś z InPost, to musisz to zmienić! Oszczędzaj i korzystaj z usług na najwyższym poziomie. Wszystko to ze sprawdzonym kurierem prosto z Polski!

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje