czwartek, 13 czerwca 2019 06:56

Już 16 czerwca odbędzie się pierwsza edycja Barber FEST. w Krakowie

Autor Michał Kizlich
Już 16 czerwca odbędzie się pierwsza edycja Barber FEST. w Krakowie

Już 16 czerwca w Hotelu Forum odbędzie się pierwsza edycja Barber FEST. w Krakowie!
Barber FEST. to pierwsza w Polsce inicjatywa, która zrzesza najlepsze polskie salony barberskie, tatuatorów, producentów akcesoriów barberskich, designerów mody męskiej, producentów kosmetyków do pielęgnacji włosów, brody i skóry w jednym miejscu.

Wydarzenie dedykowane jest dla wszystkich mężczyzn, z brodami, tatuażami i nie tylko. Sam project przyciągnął wielu ciekawych wystawców oraz wiele dużych marek z branży, które zdecydowały się wesprzeć event w formie partnerskiej, między innymi Pan Drwal, BUTCHERCORE, Brodaty Zbir, Kult Tattoo Fest, Dla Gentlemana, Barber Supply, Barberto, Jack od Diamonds, Groomen, Beardrust oraz zagraniczna marka z Czech Angry Beards.

Wspólnymi siłami przygotowaliśmy wiele konkursów, zarówno online, jak i konkurs główny, który odbędzie się na miejscu podczas eventu – „Combo Ustawka”, w której przygotowane są 3 nagrody główne, zarówno dla salonów barberskich jak i modeli, którzy będą obcięci podczas wydarzenia i zdecydują się wziąć udział w konkursie.

Podczas wydarzenia będzie można odwiedzić kilka specjalnie przygotowanych stref. Każda z nich będzie wyróżniać się swoim indywidualnym klimatem. Będzie można zadbać o swoje brody, fryzury, zrobić tatuaż i kupić kilka ciekawych dodatków i akcesoriów.

Nie wiesz jak zakręcić swój wąs lub ogarnąć brodę? A może po prostu zastanawiasz się nad pierwszym lub kolejnym tatuażem i chciałbyś zadać kilka pytań ludziom z branży lub oddać się w ich ręce? Musisz koniecznie odwiedzić ten event.

PIERWSZA EDYCJA:
Kraków, Hotel Forum
16 czerwca
11.00-18.00
WEJŚCIE BEZPŁATNE!

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje

Rozrywka