czwartek, 19 stycznia 2023 13:38

Kobieta potrącona na parkingu sklepowym. Jej stan jest poważny

Autor Norbert Kwiatkowski
Kobieta potrącona na parkingu sklepowym. Jej stan jest poważny

Do poważnego zdarzenia doszło tuż przed godziną 10 na parkingu sklepowym przy ulicy Nojego w Oświęcimiu, gdzie doszło do potrącenia pieszej przez samochód osobowy.

Według ustaleń policji, 54 – letni mieszkaniec Oświęcimia kierując samochodem marki Opel, podczas skrętu na miejsce parkingowe potrącił pieszą 82 – letnią mieszkankę gminy Oświęcim.

W wyniku potrącenia kobieta upadła doznając urazu głowy. Została przewieziona przez Pogotowie Ratunkowe na badania do szpitala.

Dodatkowo Policjanci  Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu  prowadzący postępowanie w sprawie wypadku drogowego do którego doszło w  dniu 30.12.2022 o godzinie 14.30 na ulicy Legionów w Oświęcimiu,  apelują o kontakt do świadków tego zdarzenia.

W  trakcie czynności policjanci ustalili, że 43 – letnia mieszkanka  Oświęcimia, kierując samochodem marki Ford na przejściu dla pieszych  potrąciła   75 – letniego mieszkańca Oświęcimia.  W wyniku potrącenia pieszy doznał  poważnych obrażeń ciała i został przewieziony przez Pogotowie Ratunkowe  do szpitala na leczenie.

W tej sprawie z policjantami można kontaktować się pod numer 47 83 26 259 lub 47 83 26 280.

Inf oraz foto: KPP w Oświęcimiu

Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje

Rozrywka