poniedziałek, 18 stycznia 2021 09:15

Konserwacja podnośników samochodowych - zleć to profesjonalistom!

Autor Artykuł sponsorowany
Konserwacja podnośników samochodowych - zleć to profesjonalistom!

Konserwacja podnośników samochodowych - zleć to profesjonalistom!

W każdym ceniącym się warsztacie samochodowych znajduje się podnośnik. Nic dziwnego, to najłatwiejszy i przede wszystkim wygodny sposób na dostanie się do podwozia samochodu. Co jednak kiedy podnośnik ulegnie awarii? Może potrzebujesz jego konserwacji, bo minęło już sporo czasu od ostatniej? Zleć to zadanie profesjonalistom. Spraw, że konserwacja podnośników samochodowych będzie wykonana skutecznie!

1. Montaż podnośnika przez profesjonalistów

2. Nie podnoś auta zaraz po montażu!

3. Konserwacja podnośników samochodowych

4. Serwis podnośników - skuteczny i pewny wybór

Zastanawiasz się, dlaczego konserwacja podnośników samochodowych musi być w ogóle wykonywana? Może wolisz to robić na własną rękę? To duży błąd, zlecaj takie zadania fachowcom, a bezpieczeństwo w czasie pracy będzie sporo wyższe!

Montaż podnośnika przez profesjonalistów

Konserwator, czyli osoba z odpowiednimi kwalifikacjami - tylko ona może podjąć się wraz z innymi osobami montażu podnośnika samochodowego. Takiego zadania nie możesz zrobić samodzielnie. Rozumiemy, doskonale wiesz, jak to zrobić, ale nic z tego nie wyjdzie, bo tylko i wyłącznie konserwator może potwierdzić wykonanie prac stosownym protokołem. Bez niego montaż jest nieważny!

Nie podnoś auta zaraz po montażu!

Kolejna bardzo ważna kwestia, zaraz po montażu podnośnika samochodowego nie możesz podnosić pojazdu. Będzie to możliwe dopiero po przeprowadzeniu odbioru przez Inspektora Urzędu Dozoru Technicznego. Składasz wniosek wraz z kompletem dokumentów i po pozytywnym jego rozpatrzeniu, urząd wyda datę, kiedy to inspektor zawita do Twojego serwisu.

Konserwacja podnośników samochodowych

Bardzo ważna rzecz, o której wielu właścicieli serwisów zapomina, a więc konserwacja podnośników samochodowych. Jeżeli chcesz, aby dźwignik działał bez zarzutu przez wiele lat, konserwacja jest niezbędnym i nieodzownym elementem eksploatacji. Powinna być wykonywana regularnie, zużyte części wymieniane, usterki niwelowane, a stan dźwignika monitorowany, opisywany i sprawdzany. Konserwacja podnośników samochodowych to nie zadanie dla niedoświadczonej osoby. Zleć to profesjonalistom, będziesz miał pewność odpowiednio wykonanych prac.

Serwis podnośników - skuteczny i pewny wybór

Serwis podnośników to świetne rozwiązanie, jeśli doszło do jakiejkolwiek awarii dźwignika. Zlecając wykonanie zadania profesjonalistom możesz liczyć na skuteczne, pewne wykonanie prac! Pamiętaj jednak, że jeśli serwisujesz znaczące elementy nośne, znów musisz zgłosić wszystko do Urzędu Dozoru Technicznego i kolejny raz inspektor musi wydać pozytywną decyzję, jeśli chodzi o ponowne użytkowanie podnośnika.

Motoryzacja

Motoryzacja - najnowsze informacje