środa, 22 czerwca 2022 12:20

Kraków hotel na Kazimierzu - urocze miejsce

Autor Artykuł sponsorowany
Kraków hotel na Kazimierzu - urocze miejsce

Hotel mieści się w najbardziej tętniącej życiem dzielnicy z Krakowie. Kazimierz to miejsce idealne dla turystów, którzy planują zwiedzać centrum miasta lub udać się na poznanie nocnego życia. W niedalekiej odległości mieści się Wawel oraz Rynek Główny. Na starym mieście znajduje się wiele ciekawych restauracji i pubów. To idealne miejsce także dla tych, którzy przemieszczają się bez auta. Bez problemu dojdziesz wszędzie spacerem. Mieszkanie w samym sercu kazimierza ma swoje zalety. Jedną z nich są pyszne śniadania z cudownym widokiem na miasto.

Zamieszkaj na chwilę w samym sercu krakowskiego Kazimierza

Wnętrza tego ciekawego hotelu utrzymane są w secesyjnych barwach, ciepłych, które podkreślają uroczą atmosferę we wnętrzu. Dla komfortu gości hotel posiada klimatyzację, która zapewnia odpowiednią temperaturę o każdej porze roku.

Dla tych, którzy nie lubią wychodzić poza teren obiektu na miejscu znajduje się polska restauracja, która specjalizuje się w tradycyjnych daniach. Dodatkowo w hotelu jest także drink bar oraz sala konferencyjna z pełnym zapleczem. To idealnie miejsce na mapie krakowa do przeprowadzenia konferencji czy wyjazdu służbowego.

Charakteru dodaje wyjątkowa obsługa, która dba o gości każdego dnia i stara się, aby pobyt ten kojarzył się jak najlepiej.

Niewiele osób wie, że obecne położenie hotelu to dawna dzielnica katolicka, a dokładniej jej staro żydowska część. To dodaje niezwykłego charakteru i sprawia, że to miejsce przez wielu odbierane jest jako miejsce z duszą.

Bliskość wszystkich najpiękniejszych zabytków Krakowa zachęca do zwiedzania.

Komfortowe pokoje, w których poczujesz centrum Krakowa i stare miasto

Kraków hotel na kazimierzu to nie tylko piękne widoki i pyszna kuchnia. Choć nie da się ukryć, że położenie stanowi główny atut hotelu. Cisza i spokój we wnętrzach i możliwość zaznania prawdziwego klimatu dzielnicy na zewnątrz. To połączenie idealne.

Urokliwa dzielnica charakteryzuje się wąskimi, starymi uliczkami, które stanowią idealny obiekt do spacerów we dwoje. Przechadzając się tymi dróżkami możesz poczuć klimat miasta i wyobrazić sobie jak to miasto wyglądało wcześniej.

Długie spacery, liczne alejki i ciekawe miejsca na kulinarnej mapie do zwiedzenia. To tylko część z tego, co może zaproponować nam miasto. To miejsce, w którym będąc w samym środku miasta możesz odpocząć od miejskiego zgiełku. Jak to możliwe? Wystarczy przyjechać i poczuć ten klimat. Tutaj przenosisz się do dawnych czasów, zyskujesz spokój.

Kraków

Kraków - najnowsze informacje