środa, 7 października 2020 11:12

Kraków. Koronawirus w Biurze Płatnego Parkowania. Jak kupić abonament?

Autor Marzena Gitler
Kraków. Koronawirus w Biurze Płatnego Parkowania. Jak kupić abonament?

Od  wczoraj do końca tygodnia z powodu kwarantanny zamknięte dla klientów jest biuro Strefy Płatnego Parkowania. W związku z tym Zarząd Dróg Miasta Krakowa uruchomił tymczasową procedurę, która umożliwia zakup abonamentu, ale tylko tym, którzy mają dostęp do maila.

Biuro zostało zamknięte we wtorek, 6 pażdziernika, w związku z kontaktem pracowników z klientem, który jak się okazało, był zakazony koronawirusem. Kwarantanna potrwa do końca tygodnia.

W związku z tym Zarząd Dróg Miasta Krakowa uruchomił tymczasową procedurę, która umożliwia zakup abonamentu. Aby dokonać zakupu należy wypełnić wniosek i przesłać go wraz z załącznikami na dedykowany adres mailowy: abonamenty.spp@zdmk.krakow.pl.

Można zapytać jaki to ma sens, skoro już od dawna można kupić abonament online w sklepie internetowym na stronie: https://eabonamenty.mi.krakow.pl/. Jeśli pomoc ze strony miasta adresowana jest do osób, które nie mogą tego zrobić, bo mają problem z obsługą Internetu, to czy nie będą miały również problemu z wysłaniem podania mailem?

koronawirus najnowsze informacje
Kraków

Kraków - najnowsze informacje