wtorek, 18 kwietnia 2023 07:25

Kraków. Matka i partner katowanego chłopca zatrzymani. Mamy komentarz policji

Autor Mirosław Haładyj
Kraków. Matka i partner katowanego chłopca zatrzymani. Mamy komentarz policji

Media społecznościowe obiegła w poniedziałek wiadomość o małym dziecku, które miało zostać brutalnie pobite w Krakowie. W tej sprawie interweniowało Biuro Obrony Praw Dziecka. Sprawą zajęła się również policja.

W Krakowie miało dojść do znęcania się nad dzieckiem. Sprawą zajęło się Biuro Obrony Praw Dziecka.

– Informujemy, że Biuro Obrony Praw Dziecka powiadomiło organy ścigania o ataku partnera matki na dziecko w wyniku którego chłopiec w wieku przedszkolnym doznał złamania nasady kości ramieniowej.

Z relacji biura wynika, że partner matki miał uderzać dziecko pięścią i uderzać nim o kierownicę. Następnie kopał dziecko leżące na ziemi, podniósł je za włosy włożył głowę dziecka między drzwi i przyciskał, uderzał w brzuch i po żebrach.

Dziecko trafiło do szpitala, gdzie rodzice mieli stwierdzić, że uległo wypadkowi w przedszkolu.

W rozmowie z Głosem24 policja potwierdza, że wpłynęło zgłoszenie w sprawie maleńkiego chłopca. Jego matka i partner, który miał dopuścić się aktów przemocy, zostali zatrzynani. Jak informuje nas policja, chłopczyk trafił pod opiekę biologicznego ojca.

Czytaj również:

Zgotował jej dziecku horror? Miał je bić, kopać i wkładać jego głowę między drzwi
Media społecznościowe obiegła dziś wiadomość o małym dziecku, które miało zostać brutalnie pobite w Krakowie. W tej sprawie interweniowało Biuro Obrony Praw Dziecka. W Krakowie miało dojść do znęcania się nad dzieckiem. Sprawą zajęło się dziś Biuro Obrony Praw Dziecka. > – Informujemy, że Biuro O…

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka