poniedziałek, 21 października 2019 13:32

Kraków. Olga Tokarczuk pojawi się na Conrad Festival. Czy będzie również na Targach książki?

Autor Mirosław Haładyj
Kraków. Olga Tokarczuk pojawi się na Conrad Festival. Czy będzie również na Targach książki?

Olga Tokarczuk pojawi się w Krakowie na Festiwalu Conrada. Dziś to, co od kilku dni było jedynie przypuszczeniem zostało oficjalnie potwierdzone przez organizatorów.

Conrad Festiwal, który rozpoczął się w Krakowie 21 października potrwa do niedzieli 27 października. W sobotę 26 października Olga Tokarczuk pojawi się w Krakowie, by w ramach Conrad Festival spotkać się z czytelnikami.

– Potwierdzamy i serdecznie zapraszamy na spotkanie z Olgą Tokarczuk, które odbędzie się w ramach trwającego w Krakowie Festiwalu Conrada. Spotkanie odbędzie się w sobotę 26 października, wszystkie informacje będą podane na stronie internetowej Festiwalu Conrada także w mediach społecznościowych Festiwalu Conrada, jak i Krakowa Miasta Literatury UNESCO, Krakowskiego Biura Festiwalowego i Wydawnictwa Literackiego, ponieważ zaproszenie zostało przygotowane wspólnie przez te instytucje – powiedział Michał Zalewski, rzecznik prasowy KBF-u, podczas rozmowy z naszą redakcją.

Polska noblista została już wcześniej uhonorowana przez władze miasta, które podjęły decyzję o utworzeniu na terenie nowohuckich Kujaw „Lasu Prawiek”, w którym zostanie zasadzonych prawie 25 000 drzew.

Czy pisarka pojawi się także na Targach Książki, obywających się w dniach 24-27 października? Tego na razie nie wiadomo. PR Manager Targów, pani Katarzyna Gościańska, prosiła o cierpliwość i uważne śledzenie strony internetowej i social mediów tego wydarzenia, gdzie ukazują się wszystkie aktualne informacje. Więcej na ten temat przeczytacie i zobaczycie TUTAJ.

Inf.: Conrad Festival

Fot.: E. Dufaj dla KBF

Kraków - najnowsze informacje