poniedziałek, 11 lipca 2022 13:37

Kraków. Strażnicy miejscy zostali poproszeni o interwencję w... sklepowej przebieralni

Autor Mirosław Haładyj
Kraków. Strażnicy miejscy zostali poproszeni o interwencję w... sklepowej przebieralni

Strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie, że w jednym ze sklepów odzieżowych roztargniona klientka zgubiła diamentowy kolczyk. Mundurowi ruszyli z pomocą i odnaleźli zgubę.

Interwencję ze znanym przebojem Anny Jurksztowicz w tle podejmowali w niedzielę (10 lipca) po południu strażnicy miejscy.

– W jednym ze sklepów odzieżowych przy ulicy Grodzkiej klientka, przymierzając bluzkę, zgubiła diamentowy kolczyk. Zorientowała się dopiero w samochodzie, kilkadziesiąt kilometrów od Krakowa. Ponieważ wiozła swoje dziecko na obóz rehabilitacyjny, nie bardzo wiedziała, co ma zrobić. W końcu zdecydowała się zadzwonić na 986

– relacjonują mundurowi.

Strażnicy weszli do wskazanego przez klientkę sklepu i poprosili obsługę o możliwość sprawdzenia przebieralni. W jednej z nich, między ubraniami dostrzegli coś połyskującego. To był kolczyk.

– Gdy dyżurny zadzwonił do kobiety i poinformował ją o jego odnalezieniu, ta nie posiadała się ze szczęścia. Ustalono, że po zakończeniu obozu rehabilitacyjnego jej dziecka, przyjedzie na komendę odebrać zgubę

– wspominają strażnicy.

Inf. i foto: Straż miejska w Krakowie

Kraków

Kraków - najnowsze informacje