środa, 30 sierpnia 2023 09:42

Kultura w pełni. Muzyczne powitanie jesieni na krakowskim Rynku Podgórskim

Autor Głos 24
Kultura w pełni. Muzyczne powitanie jesieni na krakowskim Rynku Podgórskim

Krakowianie i turyści, zapomnijcie o tęsknocie za latem! Centrum Kultury Podgórza i Dzielnica XIII Podgórze zapraszają na Podgórską Jesień Kulturalną 2023. Wydarzenie to oferuje bogaty program kulturalny, który zakończy się wielkim finałem na Rynku Podgórskim.

Jesień to czas, który dla jednych jest pełen barw i pozytywnej energii, a dla innych kojarzy się z chłodem i zmierzchem. Niezależnie od tego, do której grupy się zaliczamy, Podgórska Jesień Kulturalna ma dla nas coś specjalnego. "Mam nadzieję, że program tegorocznej Podgórskiej Jesieni Kulturalnej przypadnie do gustu zarówno tym, którzy szukają kameralnych, niszowych wydarzeń jak i fanom dużych, plenerowych koncertów," - mówi Anna Grabowska, Dyrektor Centrum Kultury Podgórza.

Ikony polskiego rocka na Podgórzu

W tym roku, 24 września, na Rynku Podgórskim wystąpią zespoły Myslovitz i Püdelsi. "Liczę, że 24 września wspólnie z mieszkańcami Podgórza i gośćmi będziemy się świetnie bawić przy dźwiękach niezapomnianych hitów" - dodaje Szymon Toboła, Przewodniczący Rady i Zarządu Dzielnicy XIII Podgórze.

Wydarzenie rozpocznie się 20 września i potrwa do 24 września. W programie znajdziemy m.in. koncert operetkowy, spotkania poetyckie, grę terenową dla rodzin, czy dancing w dawnym stylu. Na wszystkie wydarzenia organizowane w CKP, przy ul. Sokolskiej 13, obowiązują bezpłatne wejściówki.

Warto podkreślić, że wstęp na koncerty plenerowe jest wolny. Wydarzenie to jest realizowane w ramach budżetu obywatelskiego miasta Krakowa.

Źródło: Centrum Kultury Podgórza

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka