niedziela, 11 czerwca 2023 12:00

Ma obrażenia narządów intymnych. Zaatakowały go, gdy jechał bulwarami

Autor Mirosław Haładyj
Ma obrażenia narządów intymnych. Zaatakowały go, gdy jechał bulwarami

Do zdarzenia doszło 1 czerwca na Bulwarach Wiślanych (w okolicy Ronda Grunwaldzkiego). Pogryziony przez psy mężczyzna ma obrażenia narządów intymnych.

W czwartek (1 czerwca) ok. godz. 20:30 na krakowskich Bulwarach Wiślanych doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Jadący deskorolką Hiszpan, który na stałe mieszka w Polsce, został zaatakowany przez dwa amstaffy. Jak relacjonuje świadek zdarzenia, psy były puszczone swobodnie i nie miały kagańców.

Mężczyzna doznał bardzo poważnych obrażeń krocza i nogi. Po zajściu właścicielki amstaffów oddaliły się z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Hiszpan trafił do szpitala na ul. Wrocławskiej, ale ze względu na poważny stan, został przetransportowany do punktu przy ul. Narutowicza. Dodatkowo, ponieważ mężczyzna nie dowiedział się, czy psy były szczepione przeciw wściekliźnie, sam musiał poddać się szczepieniu.

Adwokat pokrzywdzonego przekazał redakcji Onet, że pomimo upływu czasu, w sprawie nie nastąpił żaden przełom.

Inf.: Onet
Fot.: Autorstwa Zygmunt Put Zetpe0202 - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=19361558, ilustracyjne

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka