niedziela, 4 czerwca 2023 06:27

Marsz w Krakowie. Każdy może zabrać głos

Autor Marzena Gitler
Marsz w Krakowie. Każdy może zabrać głos

KOD Małopolska organizuje marsz solidarnościowych dla tych, którzy nie moga wybrać się do Warszawy 4 czerwca. Marsz rozpocznie się o godz. 12 na Rynku Głównym.

"4 czerwca kto może, wspiera marsz w stolicy. Jeśli jednak z jakichkolwiek  przyczyn jechać nie możesz - zapraszamy do Krakowa na Marsz Wolności.Ruszymy z Rynku Głównego w samo południe i przejdziemy ulicami centrum  miasta, by zakończyć na placu Szczepańskim, gdzie będzie czas na głos  każdego z nas. W ramach formuły hyde parku przemówić (w granicach 2  minut) może każdy chętny. Zachęcamy do podzielenia  się wspomnieniami z 4 czerwca 1989 r., ale też nadziejami co do  przyszłej Polski, w której demokracja nie będzie zagrożona." - zachęcają organizatorzy

Zobacz też:

“Powinniśmy tam być wszyscy.” Czy warto iść na marsz 4 czerwca? [WIDEO]
Już w tę niedzielę w Warszawie odbędzie się marsz organizowany przez szefa PO Donalda Tuska. Udział w nim zapowiedzieli przedstawiciele całej opozycji. Czy będą na marszu i dlaczego trzeba na nim być mówią posłowie Daria Gosek - Popiołek, Aleksander Miszalski i burmistrz Wieliczki Artur Kozioł.

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka