sobota, 4 grudnia 2021 12:55

Mikołaj w krakowskim zoo. Gdzie go spotkacie?

Autor Marzena Gitler
Mikołaj w krakowskim zoo. Gdzie go spotkacie?

Wyjątkową atrakcję dla najmłodszych przygotowało krakowskie zoo. W mini-zoo czekają na spotkanie z dziećmi Mikołaj i prawdziwe renifery! Wydarzenie potrwa do 6 grudnia włącznie.

Mikołajkowe atrakcje w krakowskim zoo

"Ho, Ho, Ho!!! Jesteśmy gotowi na wyjątkowe Mikołajki!!!! Zobaczcie sami! Święty Mikołaj sprawdził wczoraj sanie i renifery. Podobała mu się także świąteczna muzyka! Serdecznie zaprasza dzieci małe i duże na spotkanie! Czeka w sobotę, niedzielę i w poniedziałek w godz. 12-14 w Mini-ZOO. Będzie można przekazać mu paczki dla dzieci. Trzeba je tylko podpisać i zostawić przy wejściu głównym do godz. 11.30. Przybywajcie!!! Mikołaj i renifery czekają" - zaprasza ZOO Kraków na Facebooku.

Ho, Ho, Ho!!! Jesteśmy gotowi na wyjątkowe Mikołajki!!!! Zobaczcie sami :) Święty Mikołaj🎅 sprawdził wczoraj sanie🛷 i...

Opublikowany przez ZOO Kraków Czwartek, 2 grudnia 2021

Zoo na szlaku "Wokół Szopki"

To nie koniec świątecznych atrakcji. W Żyrafiarni można podziwiać piękną krakowską szopkę autorstwa Mariana Dłużniewskiego, która powstała w 1999 roku. Jest ozdobiona podświetlonymi witrażami:  "Uwaga, uwaga! Krakowskie ZOO po raz pierwszy znalazło się na szlaku akcji "Wokół Szopki"!!!Już po raz siódmy w ramach tego wydarzenia, w obrębie całego miasta w grudniu pojawia się kilkadziesiąt, mieniących się kolorami eksponatów. Na wielbicieli szopkowej tradycji czeka spacer oraz gra terenowa dla dzieci. Szopki będą prezentowane w przestrzeni miejskiej od 2 grudnia do 31 stycznia. Mapki w dwóch wersjach językowych można znaleźć w punktach InfoKraków oraz online, natomiast spacerownik w języku polskim i angielskim będzie w tym roku dostępny tylko w wersji elektronicznej – do pobrania na stronie www.wokolszopki.pl. Szopka, która jest eksponowana w naszej Żyrafiarni, to dzieło Mariana Dłużniewskiego z 1999 roku. Jest ozdobiona podświetlonymi witrażami. Zobaczcie ją na własne oczy! Na przykład podczas Mikołajek, które u nas będą trwały trzy dni 4, 5 i 6 grudnia w godz. 12-14. Zapraszamy do ZOO!"

Uwaga, uwaga! Krakowskie ZOO po raz pierwszy znalazło się na szlaku akcji "Wokół Szopki"!!! Już po raz siódmy w ramach...

Opublikowany przez ZOO Kraków Czwartek, 2 grudnia 2021

fot. ZOO Kraków

Kraków

Kraków - najnowsze informacje