czwartek, 11 kwietnia 2024 11:48

Nagle na przystanek wpadło dwóch robotników. Doszło do szarpaniny. Sprawę przejęła policja

Autor Mirosław Haładyj
Nagle na przystanek wpadło dwóch robotników. Doszło do szarpaniny. Sprawę przejęła policja

W środę (10 kwietnia) strażnicy miejscy interweniowali w sprawie osób pijących alkohol i palących papierosy na przystanku autobusowym przy Kapelance w Krakowie.

Strażnicy miejscy opisali w mediach społecznościowych interwencję, do której doszło w środę (10 kwietnia) na przystanku autobusowym przy Kapelance. Mundurowi zmuszeni byli zareagować w związku z tym, że wbrew zakazowi trzy osoby piły tam alkohol i paliły papierosy. Po zakończeniu przez strażników czynności porządkowych oddaliły się one z miejsca, by już po kilku minutach pojawić się ponownie. Tym razem znalazły się na przystanku tramwajowym. Zamiast alkoholu i papierosów miały ze sobą jednak kilka zgrzewek płynów do spryskiwaczy obklejonych logiem jednego z koncernów paliwowych.

– W pewnym momencie na przystanek wpadło dwóch, wyraźnie zdenerwowanych robotników z pobliskiej budowy. Zaczęli krzyczeć na nich i szarpać się z nimi. Konieczna była kolejna interwencja. Kiedy już rozdzieliliśmy walczące strony okazało się, że znane nam trio ukradło robotnikom plecaki wraz z dokumentami, a zapis monitoringu ujawnił jeszcze jedno zdarzenie: kradzież płynów do spryskiwaczy oraz kawy ze stacji paliw

– relacjonują strażnicy.

Ostatecznie sprawą zajęli się policjanci.

Inf.: Straż miejska

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka